Kırkpınar Lokantası Tepe Nautilus AVM’de

Avm Haber

Türk mutfağının en seçkin lezzetlerini “modern esnaf lokantası konsepti” ile bir araya getiren Kırkpınar Lokantası, Tepe Nautilus AVM’de lezzet tutkunları ile buluşuyor.

Tepe Nautilus AVM, benzersiz tat ve kusursuz servis hizmeti sunan Kırkpınar Lokantası’yla lezzet duraklarına bir yenisini daha ekliyor. 50 çeşit sıcak yemek ve 20 çeşit zeytinyağlının yanı sıra Osmanlı mutfağının vazgeçilmez tatlarını da menüsünde bulunduran Kırkpınar Lokantası, mutfaktaki profesyonelliğini modern dekorasyonuyla birleştirerek misafirlerine sıcak ve keyifli bir deneyim sunuyor. Kırkpınar Lokantası, artık unutulmaya başlayan Türk mutfağının seçkin tatlarını kendi özel pişirme teknikleriyle birleştirerek misafirlerine lezzet şöleni yaşatıyor.

Tepe Nautilus AVM, bu özel ve seçkin tatları tatmak isteyen herkesi Tepe Nautilus AVM’ye davet ediyor.

Benzer Haberler

2 Yorum

  • Dün akşam yine Kırkpınar Tepe Natilus’taydık. Lezzetli ve sağlıklı yemekleriyle bolca beslendik. AVM’deki alışverişlerimizi yaptıktan sonra her zamanki gibi Kırkpınar’a çıktık. Özelllikle torunum Azra’nın çok keyifle yemek yediği bir yer. Hakan beyin gösterdiği ilgi ve yakınlık onu ayrıca çok sevindiriyor. Oğlum Ali ise hem diyet yapmanın hem de gonlünce zeytinyağlılardan yemenin tadını çıkartıyor. Kırkpınar varken evde yemek pişirmek gerekmez diyerek gülüşüyoruz her seferinde. Ahçıların ve tüm çalışanların ellerine sağlık…

  • yalnız bu özel ve seçkin tatları denerken dikkat edin bozulmuş yiyecek gelmesin önünüze.zira annem orda çalışan bir personeldi zehirlenme sonucu güç bela hastaneye yetişti.kurum adına bize en azından bir özür telefonunun gelmesini beklerdik.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.