Korupark Sinema

Bursa, SİNEMA

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın Bursa Zafer Plaza Alışveriş Merkezi ve Antalya Deepo Outlet Center’den sonra 5Eylül 2007 tarihinde açılışı yapılan Bursa’nın en büyük alışveriş merkezi korupark etkileyici bir büyüklük ve benzersiz marka karması ile çevre illerede hitap ediyor.

Mimari projesini Tago Mimarlık’ın yaptığı korupark Alışveriş Merkezi 169.000 metrekare toplam inşaat alanı ve 74.580 metrekare kiralanabilir alanı ile 196 seçkin ulusal ve uluslarası markaya ev sahipliği yapıyor.

2 kapalı otopark, 3 çarşı ve 1 sinema katından oluşan korupark Alışveriş Merkezi Büyüklüğü, mimarisi, lokasyonu, gün ışığı alan atirtumu, geniş koridurları ve mağaza karması ile Bursa’da alışveriş alışkanlıklarını değiştiren farklı bir avn özelliği de gösteriyor

korupark Alışveriş Merkezi farklı bir diğer özellik ise, 50’ye yakınmarkanın ilk defa alışveriş merkezinde açılmış olması. Toplam 69 ülkede 3000’den fazla mağazası bulunan Indıtex grubunun bir çok alt markasının alışveriş merkezi içerisinde yer alması Korupark’ı farklı kılan özelliklerden.Türkiye’de aynı çatı altında ilk kez bir araya gelen dünyaca ünlü markalar da Korupark çatısı altında yer alıyor. Beymen, Boyner, Vakko, Mudo, C&A, Marks&Spencer gibi büyük mağazalar da alışveriş merkezinde yerini alan önemli markalar. Türkiye’de ilk magazasını korupark’ta açan İngiliz elektronik devi Electroworld de 3500 metrekarelik hizmet alanı ile alışveriş merkezinin önemli markalarından birisi. Avrupa’da ilk mağazasını açan DKNY Jeans tercihini Bursa Korupark Alışveriş Merkezi’nden yana kullanırken, 12.000 metrekarelik alanda hizmet veren hipermarket Kipa 09:00 – 24:00 saatleri arasında ve yapı market Koçtaş da binlerce ürün çeşidi ile müşterilerine hizmet veriyor

Türkiye ve Dünya mutfağından farklı alternatif tatların yer aldığı food court alanında özel oturma alanlarına sahip restoranlar ve cafelerde yer almakta. 2500 metrekarelik çocuk eğlence merkezi de çocuk, genç, yaşlı her yaş grubunun uğramadan geçemediği mekanlardan.

Bursa’nın en büyük kompleksine sahip olma özelliğini taşıyan, Korupark Alışveriş Merkezi sinemaseverleri 9 sinema salonunda 1321 kişilik koltuk kapasitesi ile vizyon filmleri ve 3D teknolojisi ile buluşturuyor. İki kattan oluşan Cinetech Sinemaların’da birinci katta fuaye, loca, gişe ve cafe alanı bulunurken, ikinci katta ise salonlar ve büfe yer alıyor. Tüm bu özellikleri ve farklılıkları ile Bursa’nın en yeni en büyük alışveriş merkezi Korupark, alışveriş yanında eğlenmek isteyenlerin de Bursa’daki yeni adresi oldu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.