Lidyana.com’da Cardfinans’lılara Özel %15 İndirim!

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Giyim & Aksesuar, Güzellik Kozmetik, İndirim, KAMPANYA

Lidyana.com’da Cardfinans’lılara Özel %15 İndirim!

CardFinans bireysel kredi kartlarıyla yapılacak telekomünikasyon, ziynet altın, altın ürün alışverişleri ise taksit kampanyasına dahil değildir.

Kampanyaya Tiffany&Co, Kısmet by Milka, Cem Lokmanhekim, Bendis, Folli Follie, Ray-Ban, UGG, Isabel Marant, Hunter, Gaios, Urban Queen, Damat, Nine West, Buse for DESA, Lacoste, Nautica, Birkenstock, Fitflop, Vans, Keds, New Balance, Onitsuka Tiger, Reef, Saucony, Skechers, Sperry Top Sider, Superga, SuperStep markaları ile cep telefonu, tablet&bilgisayar ve MP3 ürünleri, parfüm&kozmetik ve saat kategorisine ait ürünler indirim kampanyasına dahil değildir.
Kampanya Detayı:

1 – 31 Ağustos 2014 tarihleri arasında www.lidyana.com online alışveriş sitesinde Finansbank kredi kartlarıyla belirli ürünlerde yapılacak tek çekim ve taksitli alışverişlerde %15 indirim fırsatı sunulacaktır. İndirimden yararlanmak için XXXXX kodunun alışveriş esnasında girilmesi gerekmektedir. “Sepetim” sayfasındaki “Kupon Kodu” alanına FINANS15 yazıp uyguladığınızda anında %15 indirim ve peşin fiyatına 3 taksit fırsatı sunulacaktır.
%15 indirim, alışveriş sepetinde kampanya şartlarına uyum sağlayan tüm ürünlerin satış fiyatı toplamı üzerinden hesaplanacaktır. İndirim alışveriş anında yapılacaktır. İndirimden faydalanmak için alışveriş alt limiti bulunmamaktadır.
Tiffany&Co, Kısmet by Milka, Cem Lokmanhekim, Bendis, Folli Follie, Ray-Ban, UGG, Isabel Marant, Hunter, Gaios, Urban Queen, Damat, Nine West, Buse for DESA, Lacoste, Nautica, Birkenstock, Fitflop, Vans, Keds, New Balance, Onitsuka Tiger, Reef, Saucony, Skechers, Sperry Top Sider, Superga, SuperStep markaları, cep telefonu, tablet&bilgisayar ve MP3 ürünleri ile parfüm&kozmetik ve saat kategorisine ait ürünler indirim kampanyasına dahil değildir. CardFinans bireysel kredi kartlarıyla yapılacak telekomünikasyon, ziynet altın, altın ürün alışverişleri ise taksit kampanyasına dahil değildir.
İndirim ve taksit kampanyası kapıda ödeme siparişlerinde geçerli değildir.
Banka kartları, sanal kartlar ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler indirim ve taksit kampanyalarına dahil değildir.
Tüm FixCard sahipleri indirim ve taksit kampanyalarından ücretsiz olarak faydalanabilir.
CardFinans GO +2 taksit kampanyasına kayıtlı müşterilere, 5 taksit fırsatı sunulacaktır.
Alınan ürünlerin iade edilmesi durumda kazanılan indirim tutarının tamamı geri alınacak, indirim bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır.
Lidyana.com ‘un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı www.lidyana.com ‘dan bilgi alınabilir. Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
İndirim kampanyası başka kampanyalarla birleştirilemez.
Üye marka kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.
Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.