Lucky Duckies Marmara Forum’ da

ETKİNLİKLER

İstanbul’da Yaz Las Vegas Rock’n Roll’u İle Başlıyor
Marmara Forum, yazı renkli ve eğlenceli müzik grubu The Lucky Duckies ile karşılıyor.

Swing’den rock’n roll’a kadar pek çok türü caz ile harmanlayan, Las Vegas stiliyle eğlendiren, festivallerin en renkli gruplarından Portekizli The Lucky Duckies, Marmara Forum’un katkılarıyla 17-18 Haziran 2011 tarihleri arasında İstanbullu müzikseverlerle buluşacak. Yaza caz ile merhaba demek isteyenler için konser, 17 ve 18 Haziran akşamları Marmara Forum terasında gerçekleşecek.

Türkiye’nin en çok markaya sahip, alışveriş merkezi Marmara Forum, eğlence ve müzik dolu çok özel bir dizi konsere 5.000 m2’lik terasında evsahipliği yapmaya hazırlanıyor. Konserlerin ilki ABD Başkanı Barack Obama ve İspanya Kralı Juan Carlos başta olmak üzere pek çok ünlü isme özel dinleti sunan topluluk The Lucky Duckies ile başlıyor. Gösterileri ve konserleriyle katıldığı her festival ve etkinlikte adından övgüyle söz ettiren The Lucky Duckies, 16, 17 ve 18 Haziran tarihlerinde konser vererek, İstanbullulara unutulmaz üç gece yaşatacak.

16 Haziran akşamı Marmara Forum terasında düzenlenecek konser, özel davetlileri ağırlayacak. Eğlenceli tarzları ile büyük beğeni toplayan grup 17 ve 18 Haziran’da ise tüm İstanbullulara konser verecek. Marmara Forum terasında saat 20.00’de başlayacak konser gecenin geç saatlerine kadar devam edecek.

Konserin yanı sıra 17 – 18 Haziran tarihleri arasında Marmara Forum’a gelen ziyaretçiler, 60’lı ve 70’li yılları yansıtan özel alanlarda geçmişe yolculuk yapacaklar. Hafta sonu boyunca verilecek mini konserlerle dönemin müziklerini dinleme fırsatı yakalayacak, alandaki klasik otomobillerle fotoğraf çektirerek, anılarına özel bir gün daha katabilecekler.
Portekiz’in Ünlü Gruplarından The Lucky Duckies…

20’li ve 60’lı yıllar arasında en gözde müzik türleri olan swing, country, bolero ve rock’n roll gibi tarzları caz ile harmanlayarak müzikal bir şölen sunan The Lucky Duckies, Las Vegas’ın Altın Çağ’ını örnek aldığı sahne performanslarıyla dinleyicilerden tam not alan Portekiz asıllı bir grup.

Ağırlıklı olarak Amerikan şarkıları seslendiren grup, aynı zamanda sınırlarını ve zamanını kaybetmiş çok sevilen nostaljik İspanyol, İtalyan, Portekiz ve Fransız şarkılarını da repertuvarlarında bulunduruyor. Grubu diğerlerinden ayıran en önemli özellik ise Elvis Presley, Frank Sinatra, Nat King Cole, Doris Day, Ella Fitzgerald ve Marino Marini gibi unutulmaz sanatçılardan, başarıyla seslendirdikleri parçalar…

Marco Antonio & The Lucky Duckies olarak da anılan gruba, kadın şarkıcı Claudia Faria da birçok performansında eşlik ediyor. Dinleyicilerine yalnızca iyi müzik değil, sınırsız eğlence de sunan grubun son albümlerinin adı da kendilerini yansıtıyor: Glamour and Nostalgia…

Benzer Haberler

1 Yorum “Lucky Duckies Marmara Forum’ da

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.