Marmara Forum 3. Yaz Spor Okulu Başlıyor

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, AVM, İSTANBUL, İstanbul Alışveriş Merkezleri

Marmara Forum, çocukların Milli Basketbolcu Kerem Tunçeri ve ağabeyi Kemal Tunçeri liderliğinde basketbol ve futbol öğreneceği Yaz Spor Okulu’nun kapılarını bu yıl 3. kez açıyor.

Çocukların sporla arasındaki bağı kuvvetlendirirken keyifli bir yaz tatili geçirmelerini sağlayan Yaz Spor Okulu geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da çocuklara spor dolu bir tatil deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Tunçeri kardeşlerle spora ilk adım…
30 Haziran-22 Ağustos tarihleri arasında, Marmara Forum açık otoparkındadüzenlenecekMarmara Forum Yaz Spor Okulu’na 7-15 yaş arası tüm çocuklar katılabiliyor. Bunun için tek yapmanız gereken, tek seferde gerçekleştirdiğiniz 75 TL ve üzeri alışveriş fişinizle danışma noktasına gelerek çocuğunuzu kayıt ettirmek…

Milli Basketbolcu Kerem Tunçeri ve ağabeyi Kemal Tunçeri liderliğinde basketbol ve futbol öğrenme fırsatı yakalayacak çocuklara, kursu tamamladıklarında bir de sertifika verilecek.

Ayrıca branşlarında en çok gelişim gösteren sporcular, 11 Ekim’de NBA Şampiyonu ve Fenerbahçe Ülker takımları arasında oynanacak süper maçı da tribünde izleme hakkı kazanacak.

Kerem Tunçeri’den küçük sporculara unutulmaz bir hediye…
Milli BasketbolcuKerem Tunçeri’nin,yaz okulunu tamamlayan küçük sporculara bir de sürprizi olacak. Tunçeri, futbol ve basketbol branşlarında başarılı olan öğrencilere imzalı milli takım formasını hediye edecek.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.