Marmara Forum Yeni Yüzünü Arıyor !

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, ETKİNLİKLER

Marmara Forum Yeni Yüzünü Arıyor , siz olmak ister misiniz ?

Marmara Forum’un yeni yüzü olup, moda çekimlerin Vogue dergisinde yayınlanacak desek? Bu müthiş fırsat için tek yapman gereken, stilini en iyi yansıtan kombininle platform önünde çekildiğin fotoğrafı Instagram’da #bazikizlarcokguzel veya #bazierkeklercokyakisikli etiketleri ile paylaşmak!

Nihat Odabaşı tarafından seçilen 3 şanslı kişi arasına girersen rüya gibi bir moda çekiminin başrol oyuncusu sen olacaksın! Katılım Koşulları: Marmara Forum tarafından gerçekleştirilen yarışmaya 8-30 Ekim 2016 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Yarışma kapsamında Marmara Forum içinde konumlandırılan ilgili platform önünde fotoğrafınızı çekilmeniz ve #bazikizlarcokguzel veya #bazierkeklercokyakisikli etiketleri ile instagramda paylaşmanız gerekmektedir.

Yarışmaya katılan kişilerin instagram profilleri herkese açık olmalıdır. Yarışma sonunda Nihat Odabaşı tarafından seçilen 3 kişinin, Vogue Türkiye Moda editörünün stil danışmanlığında moda çekimi gerçekleşecek ve derginin yeni sayısında yayınlanacaktır.Marmara Forum yarışma kurallarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Marmara Forum Web Sitesini ziyaret etmek için tıklayınız .

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.