Metroport Alışveriş ve Yaşam Merkezi Bahçelievler İstanbul 2016

Metroport Alışveriş ve Yaşam Merkezi Bahçelievler İstanbul 2016

Avrupa Yakası Alışveriş Merkezleri, İstanbul Alışveriş Merkezleri

Metroport Alışveriş ve Yaşam Merkezi Bahçelievler İstanbul 2016

Metroport Alışveriş ve Yaşam Merkezi Bahçelievler İstanbul 2016, Bahçelievler’in ilk alışveriş ve yaşam merkezi Metroport açıldı. Mutlu İnşaat, Evren İnşaat, Gül İnşaat, Keleşoğlu Grup ve Ali Osman Gül Konsorsiyumu ile Bahçelievler’de hayata geçirilen Metroport Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 30 bin metrekarelik alana kurulu. Hava alanına yakınlığı ve metro durağına sahip olması ile avantajlı bir konumda olan Metroport Alışveriş ve Yaşam Merkezi,Metroport Busidence ve 250 yatak kapasiteli Medical Park Hastanesinin de içinde bulunduğu bir kompleks yapıdır.

Metroport Alışveriş ve Yaşam Merkezinde 101 mağaza, spor ve sağlık merkezi, foodcourt bölümünde 28 adet cafe ve restaurant ile çocuk ve gençler için bowling eğlence merkezi yer alıyor.

Metroport Alışveriş ve Yaşam Merkezi Bahçelievler İstanbul 2016 100ü açık alanda olmak üzere 850 araç kapasiteli otopark, terzi, oto yıkama ve kuru temizleme hizmeti alınabilmekte. Busidence, hastane ve Metro İstasyonunun bir arada bulunduğu Türkiye’deki ilk alışveriş merkezi olan Metroport’un genel mimarisi Ali Osman Öztürk, iç mimarisi Dara Kırmızı toprak tarafından üstlenildi.

Metroport AVM Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : Kültür Sok. No: 1, Bahçelievler – İstanbul
Tel.: 0 212 484 01 00
Faks : 0 212 484 01 00

——————————————————————————–

Metroport AVM Alışveriş Merkezi İnternet Sitesi :
www.metroportavm.com.tr

——————————————————————————–

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.