Migros Antalya Toptan Mağazasında 50 TL Bonus Hediye

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Antalya Alışveriş Merkezleri, Hediye, Hediye Puan, KAMPANYA, Kredi Finans ve Hizmet

Migros Antalya Toptan Mağazasında 50 TL Bonus Hediye

10 Temmuz – 10 Ağustos 2014 tarihleri arasında Bonus’la Migros Antalya Toptan Mağazasından tek seferde 500 TL ve üzeri harcamaya 50 TL bonus hediye!

Kampanya Detayı:
10 Temmuz-10 Ağustos 2014 tarihleri arasında Bonus’la Migros Antalya Toptan Mağazasından yapılan tek seferde 500 TL ve üzeri toptan alışverişlerde geçerlidir.
Kampanyaya Garanti Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus,Fibabanka Bonus,ING Bonus,Burgan Bonus, Abank Bonus,Tekstilbank Bonus, Flexi, Money Bonus, Ticari kartlar ve tek ödemeli işlemler dahildir.
Taksitli işlemler,sanal pos işlemleri,ekspres limit,ödül kullanımları,Türkiye Finans Happy kart, Deniz Bonus ve Ptt Bonus kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya şeker, TL/dakika,alkollü içecek ve tütün ürünleri dahil değildir.
Kampanya müsteri bazındadır.Her müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL bonus kazanabilir.
Kazanılan 50 TL bonus, 15-24 Ağustos 2014 tarihleri arasında kazanılan kart ile kullanılabilecektir ve kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
Bonus Flexi ,Flexi,Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce EVET MARKET yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms göndermelidir.
Bu kartlar için katılım ücreti 4,99 TLdir. Katılım SMS’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler geçerlidir.
İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
İşlemler Garanti Bankası POS’undan geçmelidir.
Gönderilen kısa mesajlar Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
Katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir.Geri dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.