N11.com’dan Cardfinans ile Alışverişlere 111 TL ParaPuan Hediye!

Akaryakıt & Otomobil, ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Bilgisayar & Elektronik, Cep Telefonu, Ev Tekstili, Giyim & Aksesuar, Güzellik Kozmetik, Hediye Puan, Hobi ve Eğlence, KAMPANYA, Mutfak Gereçleri

N11.com’dan Cardfinans ile Alışverişlere 111 TL ParaPuan Hediye!

CardFinans bireysel kredi kartınızla 1 – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında  www.n11.com ‘dan tek seferde yapılacak ilk alışverişiniz 500-999 TL arasında ise 55 TL, 1000 TL ve üzerinde ise 111 TL değerinde 14-24 Kasım arasında geçerli ParaPuan! Üstelik, peşin fiyatına 3, 6 ve 9 taksit fırsatıyla!*

ParaPuan kampanyasına katılmak için harcamadan önce UGURLU yazıp, 2273’e gönderin.

*Altın&Gümüş, Pırlanta Takılar, Altın Takılar, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu Satış, Özel Satış ve Fırsat kategorileri kampanyaya dahil değildir. Bireysel kredi kartlarıyla yapılacak, telekomünikasyon ve kuyum harcaması hariç harcamalarda taksit yapılmaktadır.

Kampanya Detayı:

 • CardFinans bireysel kredi kartınızla veya Kampanya Paketi’ne dahil Fix Card’ınızla 1 – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında www.n11.com online alışveriş sitesinden tek seferde yapılacak ilk alışverişiniz 500-999 TL arasında ise 55 TL, 1000 TL ve üzerinde ise 111 TL değerinde 14-24 Kasım 2014 tarihleri arası geçerli ParaPuan kazanabilecektir.
 • ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, 1 – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında alışveriş yapmadan önce “UGURLU” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya dahil olunur. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
 • Finansbank ticari kredi kartları ile , 1 – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılacak alışverişlerde peşin fiyatına 3, 6 ve 9 taksit avantajı sunulacaktır. Finansbank bireysel kredi kartları ile telekomünikasyon ve kuyum harcaması hariç diğer harcamalarınızda peşin fiyatına 3, 6 ve 9 taksit fırsatı sunulacaktır.
 • Finansbank ticari kredi kartları, sanal kartlar, banka kartları, kampanya Paketi’ne dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • ParaPuan kullanılarak, Finansbank banka kartlarıyla yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.
 • Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 111 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.
 • Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar 14 Kasım 2014 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecektir. Yüklenen ParaPuanların son kullanma tarihi 24 Kasım 2014’dür. Kullanılmayan ParaPuanlar 25 Kasım 2014 tarihinde geri alınacaktır.
 • Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülerek kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuanın harcanmış olması durumunda ParaPuan tutarı ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Fix Card Kampanya Paketine dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz. Fix Card “Kampanya Paketi” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir.
 • Fix Card Kampanya Paketine dahil müşteriler ParaPuan kampanyasından SMS gönderimi yapmaksızın faydalanabileceklerdir.
 • n11.com ve Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında Altın&Gümüş, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişlerden ParaPuan kazanılamaz.
 • ParaPuanlar Finansbank tarafından yüklenmektedir.

 

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.