Nata Vega Sinema

Ankara, SİNEMA

Nata Vega Sinema Sinema Kalitesiyle salon bakımından en çok beğenilen ankaranın en büyük alışveriş merkezi sinema salonu sinema kültürünü yaşatan ve barındıran sinema keyfine ışık tutan Nata Vega Sinema, Sinema Seansları, Sinema Bilet Fiyatları, Sinema Fragmanları, Yakında Gelecek Sinema Filmler, Gösterimdeki Filimler’ in güncel tanıtımını ankara için ücretsiz yapıyoruz.


Adını güneşten elli kat daha parlak bir yıldız olan Vega’dan alan ve Nata Holding yatırımı ile hayata geçirilen Başkent’in en parlak yıldızı “Nata Vega Outlet”in logosundaki dört yıldız çekirdek bir aileyi temsil etmektedir. Nata Vega Outlet doğru markaları, doğru hizmet kalitesini en hesaplı alışveriş imkânı ile çatısı altında toplamayı, ziyaretçilerine her seferinde farklı deneyimler yaşatarak, en üst düzey hizmet kalitesinden en basitine kadar tüm detayları görev edinen bir Outlet olmayı hedeflemektedir.

Ankara’nın sahip olduğu dokuları çerçevesinde, profesyonel yönetim anlayışı ile Sektörün en iyisi olmayı ve bununla birlikte Türkiye’nin en uzun tüneline sahip Akvaryumu, Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarını içeren shop –mix’i, Otoshowroomları ile Nata Vega Outlet Ankara’da bir Ezberbozan olmayı misyon edinmiştir.

NATA HOLDING; proje geliştirme ve gayrimenkul yatırım, inşaat, yurtdışı müteahhitlik hizmetleri, beton boru ve prefabrike imalatlar, çimento ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren bir şirketler topluluğudur.

Nata VEGA Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesi, toplam 450.000 m2 kapalı alanıyla Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezi ve yaşam merkezleri arasında yer almaktadır. İçerisinde bulunan 6.000 m²’lik dev akvaryum, 98 metre tüneliyle Türkiye’nin en uzun tünelli akvaryumu olma özelliğine sahiptir. Dünyaca ünlü tekstil markalarına ev sahipliği yapan NATA VEGA ; yine bir ilki gerçekleştirerek 10 adet otomobil markasının showroomlarını teknik servisleriyle birlikte ziyaretçilerine sunmaktadır. Nata Holding, bu projeyle alışveriş anlayışını tek bir adreste buluştururken Nata Vega’nın yanı başında 46 katlı Ankara’nın en yüksek toplam 365 konutunu da inşa etmektedir.

Nata Holding iştirak şirketi Dolunay tarafından yatırımı gerçekleşen Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Ekim 2007 tarihinde açılışı yapılmıştır. Bu süreç içerisinde Antares, 122.000 m2 kiralanabilir alanı ile Ankara’nın gözde alışveriş ve iş merkezi haline gelmiştir. Antares AVM , iş kulesi ve 619 konutluk bir yaşam kompleksi ile Ankaralı’lara çağdaş ve ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunmaktadır.Nata DELTA, Ankara’ nın gelişmekte olan Batı bölgesinde yer alan bir Alışveriş ve eğlence merkezi projesidir. 300.000 m2’lik inşaat alanı ile 2013 yılında hizmete açılacaktır.

NATA DELTA’nın çatısına özel bir sistemle 130m lik bir kayak pisti kurulacak ve ziyaretçilere 365 gün kayak yapma imkanı sunulacaktır. Proje kapsamında 500 adet konut projesi de yer almaktadır. Ankara Merkez – Kızılay’ dan – Sincan’ a giden metro durağı üzerinde yer alacak olan Nata Delta projesi, kolay ulaşılabilirliği ile Ankara’ nın önemli çağdaş bir alışveriş, yaşam ve eğlence merkezi olacaktır.

Nata HOLDİNG olarak altına imza attığımız her işle gurur duyuyor ve kendimizle yarışıyoruz. Biliyoruz ki işimizde sınır tanımıyor olmak, bize daha büyük anlamlar ve sorumluluklar yüklüyor. Tecrübelerimiz ve başarılarımızla bizi biz yapan değerlere bağlı kalarak amaçlarımız ve hedeflerimiz doğrultusuda hep daha iyisini yapmak için çalışıyor ve şehir hayatına yaşayan yapılar kazandırıyoruz.

İşte bu yüzden hayatın temelinde varız.

Telefon:(312) 554 26 26

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.