Oriflame Ekim 2014 Kataloğu – 10. Kampanya Kataloğu

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Güzellik Kozmetik, KAMPANYA

Oriflame Ekim 2014 Kataloğu – 10. Kampanya Kataloğu

Yıllardır kadınların hayallerinden ilham alan Oriflame’in bu ay ki kataloğunu stiliyle kadınlara ilham veren, son yılların başarılı blogcusu Maritsa süslüyor.

Kendine özgü giyim tarzı hayranlık uyandıran, birçok kadının beğenerek takip ettiği Maritsa (Meriç Küçük) şimdi Oriflame’den ilhan alarak sizlere bir şehir ve güzellik hikayesi anlatıyor.

Hayallerden ilham alan güzellik ve bakım markası Oriflame’in Ekim Kataloğunda, büyük indirimler ve özel teklifler sizi bekliyor. “Hayata Makyaj Yapın” adıyla başladığı blog serüvenine, “Maritsa” olarak devam ünlü Blog yazar Meriç Küçük’ün yorumladığı Oriflame 10. kampanya kataloğunda, ünlü blog yazarının önerdiği yüzlerce ürün özel indirim ve fırsatlarla satışa sunuluyor.

Katalogdaki Sıcak Teklifler ise; Oriflame 10. Kataloğundan yapacağınız 25 TL’lik alışverişlerinizde  Canlı, ışıldayan bir ten ve doğal görünümlü bir makyaj uygulaması için ideal Giordani Gold Mineral Therapy Fondötene sadece 44,90 TL yerine sadece 17,90 TL ödeyerek sahip olabileceksiniz.

Oriflame 10. Kataloğundan yapacağınız 25 TL’lik alışverişlerinizde sıcacık kıyafetlerinizi tamamlayacak Gold Elegant Saat’e 74,90 TL yerine sadece 32,90 TL ödeyerek alabileceksiniz.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.