Özdilek Sinema

Eskişehir, SİNEMA

Eskişehir Alışveriş Merkezi
Aynı Çatı Altında Yüzlerce Marka, Binlerce Ürün Çeşidi

Eskişehir’e büyük bir canlılık katacak, alternatifli alışveriş merkezi olacak Alışveriş Merkezi; Tepebaşı Belediyesi sınırları içerisinde, Anadolu Üniversitesi karşısında, Hava Müzesinin karşısında bulunmaktadır. 45 milyon dolarlık bir yatırım olan ve şehrin önemli kavşak noktaları arasında yer alan Alışveriş Merkezi, insanların kolaylıkla ulaşabileceği konumuyla ön plana çıkmaktadır.

45 bin metrekare alana sahip ve 600 personelin istihdam edileceği Alışveriş Merkezi bünyesinde Hipermarket, Büyük Mağaza, Kafe ve Restoran, 7 salondan oluşan Cinetime Sinema ve 5 Boyutlu Sinema, Starpark Lunapark, Teknosa Extra, Burger King, Sbarro, Popeyes, Polen Tantuni, Turkcell, Playtime, Eczane ve Optik Mağazası ile sizin ve ailenizin yaşamına farklı renkler katacak. Eskişehir Alışveriş Merkezi’nde Spa Wellness tesisleri de bulunuyor. Yeşil alanlar, açık otopark ve 622 araç kapasiteli kapalı otoparkıyla hizmet verecek olan Eskişehir Alışveriş Merkezi; aydınlık, ferah, güvenli ve rahatlığı ön plana çıkaran mimari özellikleri ile, yılda yaklaşık 5 milyon ziyaretçinin gelmesi beklenmektedir.

Eskişehir Alışveriş Merkezi; insanların şehirden gelip araçlarını parkedip, rahatça alışverişlerini yapabilecekleri, isterlerse çeşitli etkinliklere katılabilecekleri, dinlenip, eğlenebilecekleri, açık mekanlarda dolaşabilecekleri, özgür bir ortamda birçok fonksiyonu bir arada bulabilecekleri bilinen hizmet kalitesinde yaşayabilecekleri bir konsepte sahiptir. Alışveriş Merkezi; konumu, müşteri odaklı mimarisi, kalitesi ve teknolojisi ile modern bir alışveriş ve yaşam merkezi olarak tasarlanırken yılın her günü ziyaretçilerine rahatça alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor.

BİLGİLENDİRME

yoyo.gen.tr alışveriş dünyası iletişim portalı olarak alışveriş sektörüne farklı bir dinamizm kazandırmayı amaçlamaktadır. yoyo.gen.tr’den faydalanabileceğiniz başlıca özellikleri:

*Alışveriş merkezlerinin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz
*Alışveriş merkezlerindeki etkinlikleri en güncel olarak takip edebilirsiniz
*Alışveriş merkezleri ile ilgili haberleri takip edebilirsiniz
*Alışveriş merkezlerindeki kampanyalardan en güncel şekilde haberdar olursunuz
*Portalımıza üye olan Alışveriş Merkezleri ile daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz
*Portalımızın reklam stratejleri doğrultusunda bizimle çalışarak markanızı ve şirketinizi ön plana çıkarabilirsiniz

yoyo.gen.tr Dünyasına hoşgeldiniz

AVM İLETİŞİM

yoyo.gen.tr olarak alışveriş merkezlerine iletmek istediğiniz konularda iletişim köprüsü oluyoruz. Alışveriş merkezleri ile ilgili isteki öneri, düşünce, şikayet, memnuniyet ve memnuniyetsizliklerinizi yoyo.gen.tr e-mail adreslerinden editor@yoyo.gen.tr adresine ilettiğiniz takdirde Site içinde Değişiklik, Doğru olmadığını düşündüğünüz içerikleri, resimleri, yazıları editörümüze gönderip bilgi ve değişiklik isteyebilirsiniz.

REKLAM VE TANITIM

Alışveriş sektöründe faaliyet gösteren alışveriş merkezlerinin ve firmaların reklam, tanıtım ve kampanyalarına internet kullanıcılarını daha iyi bilgilendirmek amaçlı reklam@yoyo.gen.tr’de yer vermek istiyoruz.

Reklam e-mail adresimizden site üzerindeki reklamlar ile ilgili sorularınızı, istek ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Reklam ve Tanıtım E-mail : reklam@yoyo.gen.tr

Açılış tarihi: 24.12.2011
Toplam kapalı alan: 45.000 m2
Personel sayısı: 600

Adres : Hoşnudiye Mahalleri Doğruer Sokak No:1 Tepebaşı / ESKİŞEHİR
Telefon : +90 222 – 330 59 69 Fax : +90 222 – 330 40 55

Saygılarımızla;

yoyo.gen.tr Ekibi !

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.