Özel Markalı Ürünler Sektörü Tüyap’ta Buluşuyor

Avm Haber
Dünyada ve Türkiye’de büyüyen özel markalı ürünler sektörü, 8–11 Aralık tarihleri arasında TÜYAP’ta bir araya geliyor. Plat Özel Markalı Ürünler Tedarikçileri Derneği tarafından tertip edilen Private Label Industry 2’nci Özel Markalı Ürünler Fuarı’na Avrupa’dan ve bölge ülkelerinden firmaların da konuk olacağı belirtiliyor.

Dünyada 350 milyar dolarlık, Türkiye’de ise 2 milyon dolarlık hacmi olan özel markalı ürünler sektörü, tüketiciye pek çok seçenek vaat ediyor. Perakendeciler nezdinde önemli olan ürünler; öz marka, özgün marka, özel etiket ve market markası olarak adlandırılıyor.
Türkiye’de özel markalı ürünler sektörünün yeni imkanlar ve güç birliği için fuarın önemli bir fırsat olduğunu ifade eden Plat Özel Markalı Ürünler Tedarikçileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mete Buyurgan, TÜYAP’a muhtelif ülkelerden önemli perakende zincir mağaza yetkililerinin davet edildiğini vurguladı. Türkiye’den bütün dünya ülkelerine kısa zamanda ürün gönderebildiklerini belirten Buyurgan, fuarın ihracat ve üreticilerin emeklerinin karşılığını alması anlamında katılımcılara önemli katkı sunacağını dile getirdi.

Ocak 2011’de geçen senenin aynı dönemine göre yüzde 47,8 oranında büyüyen özel markalı ürünler sektörü, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de gelişerek önemli markaların marketlere girmesine imkan tanıdı.

Özel Markalı Ürünler Sektörü’nün Türkiye’de gelişimini devam ettirmesine katkıda bulunacak Private Label Industry 2’nci Özel Markalı Ürünler Fuarı, 8- 11 Aralık tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’de FOODist 2011 5’inci İstanbul Gıda ve İçecek Ürünleri Fuarı, Horeca İstanbul 2011 Otel, Restoran, Kafe, Bar, İkram Sistem ve Donanımları, Mobilya ve Tekstil Ürünleri Sarf Malzemeleri Fuarı ile MAMTEK İstanbul 2011 Mağaza, Avm, Market Sistemleri, Donanım ve Lojistiği Fuarı ile aynı zamanda yapılacak.

FUARA KATILACAK FİRMALAARDAN BAZILARI

–Bingül Grup
–Hobby Kozmetik
–Tibet İthalat İhracat ve Kozmetik San. A.Ş.
–Viking Temizlik ve Kozmetik Ürün.Paz. San. Tic. A.Ş.
– Uzay Kimya San. ve Tic. A.Ş.
– Sanifoan Sünger San. Tic. A.Ş.
– Koruma Temizlik A.Ş.
– Sedat Tahir Tük. Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.
– Bur-İş Paz. Tems. Malz. Gıda. Tur. San. Tic. Ltd. Şti.
– Titiz Plastik Dış Tic.ve San. Ltd. Şti.
– Thurn-Produkte Gmbh Co. Kg
– Tr Zafer Grup Plastik Ambalaj ve Sünger San. Tic. Ltd. Şti.
– Ekokimya Kimyevi Ürünler San. Tic. Ltd. Şti.
– Mondi Tire Kutsan Kağıt ve Ambalaj San. A.Ş.
– Asil Kozmetik San.ve Tic. Ltd. Şti.
– Tepe Plastik Kimya İnş. Paz. Ltd. Şti.
– Cavit Çiçek Tekstil San.ve Tic. Ltd. Şti.
– Graphn
– Aykim Temizlik Maddeleri San. Tic. Ltd. Şti.
– Kayra Kimya Tekstil San. İç ve Dış. Tic. Ltd. Şti.
– Gökkuşağı Plastik ve Kalıp San
– Boyakim Kimya San.ve Tic. A.Ş
– Jokey İstanbul San. Tic. A.Ş.
– Matilek Dış Ticaret Ltd Şti
– Göznuru Tekstil San.ve Dış. Tic. Ltd. Şti.
– Egd Tem. Tekstil ve Sağlık Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.