Park Bornova AVM Sinema

İzmir, SİNEMA

Bugün sinemaya mı gitmek istiyorsunuz? Filminizi seçin ve birkaç tık ile vizyon tarihi ile gösterildiği sinemayı bulun! yoyo.gen.tr’ye üye olarak favori sinemalarınıza ve bu sinemadaki tüm seanslara aynı sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda
Park Bornova Outlet Center…

Tesisimiz, hem İzmir´in ilk gerçek anlamdaki alışveriş merkezi hem de İzmir´e “Outlet Center” konseptini getiren yerdir. Yeni bir yönetimle ziyaretçilerine hizmet veren alışveriş merkezimiz, bir yandan Türkiye´nin ve dünyanın kalitesiyle ün yapmış markalarının kaliteli ürünlerini outlet fiyatlarıyla tüketiciye ulaşmasına imkan verirken, diğer yandan da market, sinema, bowling, go-kart, çocuk oyun merkezi ile restoran ve kafe işletmeleriyle de ziyaretçilerimize güzel zaman geçirme imkanı sunmaktadır.

Park Bornova Outlet Center, Aydın otoyolu ve Ankara karayolu üzerinde olmasının yanısıra İstanbul karayoluna ve Bornova merkezine çok yakin olması sayesinde oldukça rahat ulaşılabilen, geniş otoparkıyla park sorunu yaşatmayan, tek katta yer alan mağazalarıyla son derece rahat dolaşılabilen, yüksek tavanıyla her zaman ferah bir ortam sağlayan bir alışveriş merkezidir.

Yaklaşık 33.000 metrekarelik açık alan üzerinde, 17.742 metrekarelik bir kapalı yapıda yer alan Park Bornova’nın 11.300 metrekarelik kiralanabilir alanı bulunmaktadır.

Sarar ve Altınyıldız alışveriş merkezinin en eski mağazalarıdır. Aydınlı Grup mağazası Pierre Cardin, Cacharel, US Polo, Becon gibi farklı markalarla alışveriş merkezinde yerini almıştır, İzmir’in en köklü spor mağazalarından Barçın Spor ve Kasaba Outlet gençlerin rağbet ettiği bir ürün gruplarına sahiptir. Desa’da giyim ürünlerinin yanında Samsonite bavul ve çanta gibi farklı ürünler de bulabilirsiniz. Kığılı alışveriş merkezinde erkek giyimde rağbet gören mağazalar arasında yerini almıştır.Yine erkek giyimde son iki yıl içinde aramıza katılan Ruba ve Abbate markaları erkek ziyaretçilerimiz için ayrı bir cazibe noktası olmayı başarmışlardır. Wenice Kids bebek ve çocuklar için rengarenk, cıvıl cıvıl ürünlerle boy gösterirken, Ataköy Ayakkabı ve son aramıza katılan mağazalardan biri olan Ranello geniş ayakkabı çeşitleri sunar. Yine çocuk ayakkabısı seçenekleriyle çocuklu ailelerin uğrak noktası olan Ayakbabım Çocuk Ayakkabı mağazamızda yeni hizmete giren noktalarımızdan biridir.

Spazio ve La Goutte ve büyük bedende Kemas mağazalarımız bayanların vazgeçemedikleri alışveriş noktaları olup; , Cio Optik Outlet ise ucuz ve marka gözlük almak isteyenlerin uğrak noktası olmuştur. Yine hanımların aksesuar ve takı zevkine cevap Orka Bujiteri ve son dönem Park Bornova Ailesine katılan Sahram Kuyumculuk Outlet Mağazası da takı ve değerli mücevher seçenekleri sunarken son olarak aramıza katılan Saat &Saat kiosk mağazasında bir çok ünlü markanın saatlerine uygun fiyatlarla sahip olabiirsiniz.

Alışveriş merkezinde 2010 yılının Temmuz ayında hizmete giren YKM Outlet Mağazası markalar cenneti olmaya devam ederken; hanımların ev ihtiyaçlarını karşılayacağı Buket Ev Dekorasyon mağazası gibi ev giyimde Ataköy İç Giyim ve BlackPoint Parfüm de 2010 yılına girerken Park Bornova ailesine katılan diğer mağazalardır. Haziran 2011 itibarı ile diğer bir satış ve hizmet mağazamız olan “Kaplumba Pet Shop” da evcil hayvanlarınız için her türlü ihtiyaca yönelik ürünler mevcuttur.Bunun yanında evcil hayvan satış ve saatli bakımını da yapılmaktadır.

2011 yılı itibari ile aramıza katılan diğer hizmet noktalarımızdan biri Iphone & Blackberry Consept Standımızda tüm Iphone ve Blackberry’nin aksesuarlarını bulabileceğiniz gibi yine aramıza son katılan noktalardan biri olan Turkcell Hizmet noktamızda diğer marka telefonlarla ilgili her türlü ihtiyacınız olan aksesuar yada telefonları bulabilirsiniz ayrıca Turkcell standımız fatura ödeme noktası olarakda hizmet vermektedir.

AFM Sinemaları, 445 kişilik koltuk kapasitesi ile güncel filmleri takip edenlerin uğrak yeridir. AFM Bowling 670 metrekarelik alanda işletilen 8 hatli bowling salonu ile büyüklerin, ayrıca yeni bünyesinde hizmete giren 7D gösterimiylede büyük küçük herkesin uğrak yeri olmuştur.

Smart Play çocukların ve gençlerin GO-Kart ise genç yaşlı her ziyaretçinin rağbet ettiği eğlence noktalarıdır.

Gün ışığı ile aydınlanan 1.000 metrekarelik “food court” alanı ortasındaki havuzuyla son derece ferah bir ortamdır. Bu alan etrafinda Burger King, Sultan Ahmet Köftecisi, Battalbey Çiğ Köfteci, kendine ait oturma alanıyla Özsüt Cafe müşterilerine hizmet vermektedir.

Alışveriş Merkezinin eski işletmelerinden olan Kahve Evi ise Cafe Brasilliana adıyla hizmetini sürdürmektedir. Pizza Gold değisik pizza menüleriyle , Eli Açık Lokantası sıcak yemek ve salata ile, Kumru&Kumru ise muhtelif kumru, kumpir, tost ve sandviç ile, Köşhe döner ve lahmacun ile, sepseker ise renkli şekerleme ve çikolata ürünleri ile her damak zevkine uygundur. Ekmekiçi de nefis menüleriyle Park Bornova Ailesine katılmıştır. Ayrıca Park Bornova bünyesinde 300 kişilik kapasitesiyle Restaurant hizmeti veren Kef-i Sefa ‘da canlı müzik eşliğinde keyifli akşamlar geçirilmektedir.

Bunun yanında METRO ve MANAVKUYU müşteri servisleriyle de hizmetine devam ederken;Park Bornova Otoparkında yer alan oto yıkama ve banka ATM leri ziyaretçilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir..

BİLGİLENDİRME

yoyo.gen.tr alışveriş dünyası iletişim portalı olarak alışveriş sektörüne farklı bir dinamizm kazandırmayı amaçlamaktadır. yoyo.gen.tr’den faydalanabileceğiniz başlıca özellikleri:

*Alışveriş merkezlerinin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz
*Alışveriş merkezlerindeki etkinlikleri en güncel olarak takip edebilirsiniz
*Alışveriş merkezleri ile ilgili haberleri takip edebilirsiniz
*Alışveriş merkezlerindeki kampanyalardan en güncel şekilde haberdar olursunuz
*Portalımıza üye olan Alışveriş Merkezleri ile daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz
*Portalımızın reklam stratejleri doğrultusunda bizimle çalışarak markanızı ve şirketinizi ön plana çıkarabilirsiniz

yoyo.gen.tr Dünyasına hoşgeldiniz

AVM İLETİŞİM

yoyo.gen.tr olarak alışveriş merkezlerine iletmek istediğiniz konularda iletişim köprüsü oluyoruz. Alışveriş merkezleri ile ilgili isteki öneri, düşünce, şikayet, memnuniyet ve memnuniyetsizliklerinizi yoyo.gen.tr e-mail adreslerinden editor@yoyo.gen.tr adresine ilettiğiniz takdirde Site içinde Değişiklik, Doğru olmadığını düşündüğünüz içerikleri, resimleri, yazıları editörümüze gönderip bilgi ve değişiklik isteyebilirsiniz.

REKLAM VE TANITIM

Alışveriş sektöründe faaliyet gösteren alışveriş merkezlerinin ve firmaların reklam, tanıtım ve kampanyalarına internet kullanıcılarını daha iyi bilgilendirmek amaçlı reklam@yoyo.gen.tr’de yer vermek istiyoruz.

Reklam e-mail adresimizden site üzerindeki reklamlar ile ilgili sorularınızı, istek ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Reklam ve Tanıtım E-mail : reklam@yoyo.gen.tr

Saygılarımızla;

yoyo.gen.tr Ekibi !

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.