Perla Vista AVM

Avrupa Yakası Alışveriş Merkezleri

Büyükçekmece’ de E5 otoyolunun hemen yanında, Atatürk Hava Limanı’ na 15 dakika mesafedeki PERLA VİSTA Dünya’ ya yakın olmak isteyenlerin ilk tercihi olacak. Residence kuleleri ve alışveriş merkezlerinden oluşan gösterişli yapı eksiksiz tasarlandı..

Göz kamaştırıcı bir tasarıma sahip perla vista’nın 15 katlı iki kulesinde, her şeyiyle dört dörtlük 210 residence dairenin yanı sıra, 42 bin metrekarelik bir alışveriş ve eğlence merkezi de sizleri bekliyor.

perla vista, birinci sınıf bir yaşam kalitesi için birinci sınıf olanaklar sunuyor.

e5 otoyolunun hemen yanındaki eviniz, size ulaşım sıkıntısını unutturacak. atatürk havalimanına 15 dk mesafedeki perla vista sık sık şehir dışına çıkanların da birinci tercihi olacak.
dairelerin 4 farklı büyüklükte tasarlandığı perla vista’da akıllı ev altyapısı sayesinde havalandırma, aydınlatma, gibi istekleriniz eviniz tarafından yerine getiriliyor.
perla vista’da yaşamdan keyif almanız için her şey düşünüldü.

perla vista’da, evinizin yanı başında, 42 bin metrekarelik dev bir alışveriş merkezi kuruluyor. farklı lezzetler sunan restoran ve cafeler, ünlü moda markaları, 8 sinema salonu ve pek çok farklı eğlence olanakları, perla vista’da her zaman emrinizde. » 3500 metrekarelik hipermarket » 8 salonlu sinema
» restoran ve cafeler » 120 mağaza » 4 katlı alışveriş merkezi » 140 mağaza
» 8 sinema salonu » eğlence alanları » 1000 kişi kapasiteli food court
» 750 araçlık otopark » 3500 m2 hipermarket alanı » 3000 m2 atrium
gelişen ve modernleşen yapısıyla beykent ve çevresi, artık i̇stanbul’un yeni yüzünü yansıtıyor. sosyo-ekonomik düzeyi yüksek nüfusun tercih ettiği yepyeni yaşam alanlarının tam merkezinde yer alan perla vista, potansiyeli yüksek bir konuma sahip. sakinleri ve yatırımcıları için kazançlı bir yatırım olan perla vista alışveriş merkezi, aynı yapıda bulunan 210 residence daire sayesinde haftanın her günü önemli bir ziyaretçi potansiyeline sahiptir.

Özellikleri:

Toplam 110.000 m2 alan, 294 Residence daire, 44.000 m2 alışveriş merkezi, 176 mağaza, Food Court, 5.000 m2 hipermarket, 45.000 m2 Kapalı Otopark, Atrium, 8 Sinema Salonu, Yüzme Havuzu, Fancoll Isıtma ve Soğutma Sistemi, Sosyal Tesis, SPA, Sauna, Fitness, Türk Hamamı, Transparan giydirme Cephe, 24 Saat güvenlik hizmeti, Akıllı ev sistemi alt yapısı ile dört dörtlük bir konfora sahiptir.

PERLA VİSTA İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Adres: Alemdağ Cad. Yavuz Sultan Selim Bulvarı Beykent İstanbul
Telefon: 0 212 871 38 03

RelatedPost

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.