PTTCell

PTTCell Şehrimden Manzaralar Fotoğraf Yarışması

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, İndirim, KAMPANYA

Pttcell ile doyasıya konuşmak ne kadar güzelse,
birbirinden güzel fotoğraflara bakıp beğenmek de bir o kadar güzel!

Hele bir de soğuk kış günlerinde çekilenler… Tam ödüllük değil mi?

Şimdi sen de kendi şehrinde çekeceğin kış temalı fotoğrafını
paylaşarak ödül sahibi olabilirsin.

En çok beğeniyi alarak jüriyi etkilemeyi unutma!

ŞEHRİMDENN MANZARALAR KATILIM KOŞULLARI

 • “Şehrimden Manzaralar” kampanyası (“Kampanya”) 1.12.2016-30.12.2016 tarihleri arasında 30 gün boyunca Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
 • Pttcell Şehrimden Manzaralar Yarışması aşağıdaki şartları kapsamakta ve tüm katılımcılar bu şartları kabul ekmektedirler.
 • www.sehrimdenmanzaralar.com adresinden kampanyaya ücretsiz olarak katılarak başvuru formunu eksiksiz doldurup; telefon numarasını, mail adresini, ev adresini ve fotoğrafını yükleyen kullanıcılar yarışmaya katılma hakkı kazanır.
 • Kullanıcılar istediği kadar fotoğraf gönderebilirler. (Birden fazla hatta sahip kullanıcılar aynı isimle giriş yapabilir, ama numara ve isim eşleşmelidir.)
 • Jüri, Pttcell İş Birlikleri-Pazarlama Müdürü Semra Selin Başaran,İş Birlikleri-Pazarlama Uzmanı Fatih Öztürk, İş Birlikleri-Pazarlama Uzmanı Demet Zeynep Aksoy ve Lamba Dijital Kreatif Direktörü Özge Ekin’den oluşur.
 • Değerlendirme kullanıcıların kendi şehirlerinde çektikleri en yaratıcı, sanatsal kış temalı fotoğrafları üzerinden yapılacaktır. Kendilerine ait olmayan fotoğrafları paylaşan kullanıcılar tespit edilirse diskalifiye edilecektir.
 • Gönderileriniz fotoğraflar kanunlara, Fikri ve sınaî mülkiyet haklarına ve genel ahlak kurallarına aykırı içerikler içermemelidir. Gönderileriniz uygunsuz (çıplaklık içeren ve pornografik), saldırgan, müstehcen, düşmanca, belirsiz, suçlayıcı, kötüleyici, aşağılayıcı (belli ırk, etnik kimlik, din, cinsel seçim, sosyo-ekonomik grup veya gruplarına rahatsızlık verebilecek ifade ve semboller) anlatımlar içermemelidir. Gönderilerinizde grup ya da kişilere karşı dini baskı, ırkçılığa teşvik, nefret ve şiddet yaratabilecek ve ırk, din, cinsiyet, milliyet, bedensel özür, cinsel tercih veya yaş gibi konularda ayrımcılık doğurabilecek içerikler içermemelidir. Gönderileriniz herhangi bir yerden kopyalanmış, çalınmış ve bir fotoğraftan alınmış olmamalıdır. Yukarıda belirtilen durumların yaşanmaması için gönderilerin siteye yüklenen fotoğraflar kontrolden geçerek en geç 48 saat içinde yayına alınmaktadır. Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. yayına aykırı olduğunu düşündüğü fotoğrafları iptal etme/kaldırma hakkına sahiptir.
 • Jüri 4 hafta sonunda eserleri değerlendirerek 3 kazanan seçer. En yaratıcı eser 1. ve takiben 2. ve 3. kazanan ödüllerin sahibi olma hakkına kazanırlar.
 • Jüri, fotoğrafını yükleyen 3 kullanıcıdan en yaratıcı fotoğraf sahiplerini 1., 2., 3. olarak seçer ve kazananlar aşağıdaki ödüllerin sahibi olur:
  1. Birinci 1 adet iPhone 6 Plus Space Gray 16 GB.
  2. İkinci 1 adet SamsungGalaxy S6 EDGE Black 32 GB.
  3. Üçüncü 1 adet iPad Mini Cellular Black 16 GB.
 • Kampanyaya, Lamba Dijital, Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi ve Türk Telekom Grubu (Avea A.Ş., Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş.)çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, görüntüleri yayınlanamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi akıllı cihaz hediyeleri verilemez.
 • www.sehrimdenmanzaralar.com web sitesinin (“Site”) içeriğine ilişkin fikri ve sınai mülkiyet hakları dâhil tüm haklar Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.’yeaittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, yazı karakteri, dizimi ve sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili diğer mevzuat kapsamında korunmaktadır.
 • Sitede yer alan bilgilerin herhangi bir şekilde çoğaltılması, başka bir dile çevrilmesi, elektronik ortamda saklanması ve işleme tabi tutulması da sair ortamlarda saklanması ve işleme tabi tutulması, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.’nin önceden yazılı iznine tabidir.
 • Sitede yer alan bilgiler Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.’nin önceden açık yazılı izni alınmaksızın hiçbir şekilde, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez, sunulamaz, gönderilemez ve aktarılamaz.
 • İşbu web sitesinin bütünü veya bir kısmı diğer bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.
 • Bu internet sitesine link verilmesi, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.’nin önceden açık yazılı izni olmadıkça yasaktır.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., bu sitede yer alan bilgilerin tam ve doğru veya web sayfalarının hatasız olduğunu veya sayfaya kesintisiz giriş sağlanacağını garanti etmemektedir. Sitede yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmayacaktır, yükümlülük doğurmaz ve bağlayıcı değildir.
 • Katılımcılar, www.sehrimdenmanzaralar.com aracılığıyla fotoğraf yollayarak site üzerinden paylaşabilirler.
 • Katılımcılar, sitede yer almak üzere gönderdikleri fotoğrafların Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından site ile sınırlı olmaksızın kullanılabileceğini, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. bunları dilediği gibi kullanma, bunlarda değişiklik yapma ve görsel, işitsel ve dijital her türlü mecrada bunları kamuya sunma hak ve yetkisine sahip olduğunu, bu kullanım sebebiyle Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.’den telif hakkı dahil herhangi bir ücret ve/veya hak talebinde bulunmayacaklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Katılımcılar ayrıca siteye gönderdikleri metaryallerle üçüncü şahıslara ait herhangi bir hakkın ihlal edilmediğini, aksi nedenle Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye yöneltilecek tüm taleplerden bizzat sorumlu olacaklarını da kabul ve beyan ederler.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. sitenin içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.
 • Kullanıcılar Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Facebook, Twitter mecralarından belirlenen #hashtag ile içerik paylaşabilirler ancak ödül kazanamazlar. Yarışmaya katılarak ödül kazanmak için ww.sehrimdenmanzaralar.com‘a bilgilerini eksiksiz girerek fotoğraf yüklemeli ve bahsi geçen dış mecralar üzerinde katıldıkları an itibarıyla bu katılım koşullarını da okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Katılım koşullarının dış mecralarda duyurumu, kampanyaların duyurumu esnasında gerçekleşir.
 • Kullanıcılar site koşulları önceden haber vermeksizin Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından değiştirilebileceğini peşinen kabul etmiş sayılırlar. Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, askıya alabilir, haber vermeksizin sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya ziyaretçilerin sitenin bazı bölümlerine erişimini sınırlandırabilir.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., web sitesinin virüslere karşı korunması için gereken önlemleri almış olmakla birlikte, bu konuda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle, herhangi bir veriyi indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla gönüllü olarak sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız vb.) yasal zorunluluklar (örneğin bir mahkeme kararı ile talep edilmesi hali) dışında açıklamaz, üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz ve/veya hiçbir şekilde kullandırmaz.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., katılımcılara ait kişisel bilgileri aşağıdaki ve benzeri amaçlar için yasal mevzuatın zorunlu kıldığı ve izin verdiği ölçüde kullanacaktır:
  1. Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek,
  2. Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,
  3. Olası ödüllü kampanyalarda hediye paketini teslim etmek,
  4. Kişisel bilgilere sadece yetkili Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet vb.) web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak, tüketici profilini belirlemek amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.
 • Site içerisinde kullanıcılar tarafından girilen her türlü içerik onaya tabidir. İlgili içerikler, site yöneticileri tarafından onaylandıktan sonra yayına alınacaktır. Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. içeriği uygun olmadığı tespit edilen içerikleri yayınlamama hakkına sahiptir. Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ahlak ve adaba aykırı şekilde içerikleri giren kullanıcıların o güne kadarki kampanya verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, görüntüyü yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu ve ilgili diğer yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülüklerin kendilerine ait olacağını bu gibi durumlarda Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.’nin sorumlu tutulamayacağını ve Pttcell’e yöneltilecek taleplerin kendisine rücu edebileceğini kabul ve taahhüt ederler.
 • Katılımcının kayıt bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak sağlamış olması gerekir. Yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. sorumlu tutulamaz.
 • Siteye üye olmak ve paylaşımda bulunmak için ziyaretçilerden hiçbir ücret talep edilmez.
 • Kullanıcının uygulama ve buna bağlı sunulan hizmetleri yanlış kullanımından kaynaklanabilecek maddi, ticari itibar, sosyal itibar kaybı veya dolaylı ya da dolaysız özel, cezai, rastlantısal kayıp ve zararlardan Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ve bağlı kuruluşları hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • Kullanıcı, bir içerik gönderdiğinde; söz konusu görsellerin ve kullanıcı adının herkes tarafından görüntülenebileceğini bilir; yüklediği içeriğin kullanım hakkına sahip olduğunu; üçüncü kişilerin yasal haklarını ve isim, fotoğraf gibi kişisel bilgilerini suistimal etmediğini, katılım koşullarına uygun olduğunu doğrular.
 • Kullanıcılar, gönderilerin Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ve bağlı şirketleri tarafından yeniden kullanılmasını peşinen kabul eder ve bu hususta hiçbir ücret talep edemez. Kullanıcının, yasal vasisi olduğu 18 yaşından küçük kişilere ait görselleri paylaşması halinde, gönderilerin web sitesine yüklenmesi anında söz konusu içeriklerin yayınlanmasını onayladığı kabul edilir. Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. dilerse herhangi bir sebep göstermeksizin 18 yaşından küçüklere ait bu içerikler siteden çıkartabilir.
 • www.sehrimdenmanzaralar.com web sitesine resim yükleyerek kullanıcılar, “Şehrimden Manzaralar” sitesinin katılım koşullarını peşinen kabul etmiş sayılırlar. Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.
 • Site ve içeriğinin tüm hakları münhasıran Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.’ne aittir.
 • Bir başka üye veya üye olmayan başka bir kişi adına paylaşımda bulunulmamalıdır.
 • www.sehrimdenmanzaralar.com web sitesi yoluyla elde ettiğiniz bilgileri diğer kişilere karşı taciz, tehdit, suistimal veya zarar verme amaçlarıyla kullanılmamalı ve aynı yolla üyelerle, şahısların açık izni olmadan reklam, rica, satış gibi sebepler için iletişime geçilmemelidir.
 • Gönderileriniz herhangi bir mekan, iş kolu veya grup için tehdit ve saldırı içeren öğeler içermemelidir.
 • Gönderileriniz özel, genel veya fikri hakları da kapsamak üzere kişisel hakların ihlaline yol açacak öğeler içermemeli ve telif haklarına uygun olmalıdır.
 • Gönderinizin tamamen özgün, gerçek ve tarafınızdan resmedilmiş olmalıdır. Üçüncü kişilere ait ya da üçüncü kişilerin onayını gerektiren içerikler kullanılmamalıdır.
 • Gönderileriniz hatalı ya da yanlış yönlendirebileceği bilinen bilgi paylaşımlarını içermemelidir.
 • Gönderileriniz ticari marka içermemelidir.
 • Gönderilerinizde şirket logoları, marka isimleri, siyasi veya dini ifadeler de dahil olmak üzere ticaret ve reklam unsurları içeren görseller içermemelidir.
 • Gönderilerinizde reklam yazılımı, zincir mesajlar, gereksiz iletiler, teklifsiz toplu e-postalar, piramit şeması, reklam, kişisel ve ticari ricalar yer almamalıdır.
 • Gönderileriniz zarar verme ve müdahale etmeye yönelik ya da çalışmayı durduran bilgisayar sistemlerini ele geçiren virüs, Truva atı, casus yazılımları, bot, solucan ve diğer bilgisayar kodlarını içermemelidir.
 • Gönderileriniz başka web siteleri, adresler, e-posta adresleri, iletişim bilgileri ve telefon numaraları içermemelidir.
 • Gönderileriniz çocuk pornosu, sahtecilik, müstehcen madde kaçakçılığı, uyuşturucu tacirliği ve kumar gibi suç unsurları ya da yasadışı faaliyetleri içermemelidir.
 • Gönderileriniz para veya hizmet talebi içermemelidir.
 • Gönderileriniz 18 yaşından küçük kimselerden iletişim bilgisi talebi içermemelidir.
 • Burada,
  1. *Bir kişiyi taklit etmek niyetiyle başkasına ait bir kullanıcı adı,
  2. *Gerekli izin olmaksızın başkasına ait bir kullanıcı adını,
  3. *Bir kişinin fikri ya da diğer yasal haklarını ihlal edecek bir kullanıcı adı,
  4. *Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.’nin inisiyatifine göre uygun olmadığına karar verdiği bir kullanıcı adı alınmamalıdır.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., sitelerindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.’nin Gizlilik İlkeleri’ne uyacağını garanti etmez bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. yukarıda belirtilen tüm bu katılım koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.
 • KÖTÜYE KULLANIM HALİNDE: Kural ihlalleri www.sehrimdenmanzaralar.com web sitesindeki iletişim linki aracılığıyla tarafımıza bildirilebilecek olup, kullanıcıların da www.sehrimdenmanzaralar.com sitesinde söz sahibi olmaları sağlanır.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.