Sharam Jey Geliyor

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, ETKİNLİKLER, Hobi ve Eğlence, İzmir

Sharam Jey Geliyor

Dans müziği sound’unu bir adım öteye taşımaya, dans müziğinde yeni ateşler yakmaya ve bunları kitlelerle bütünleştirmeye çalışan sayılı DJ ve prodüktörler var. Şüphesiz ki Sharam Jey de bunu en iyi yapanlardan biri…

Sharam Jey, Almanya’nın en üretken ve şöhretli DJ/prodüktörlerinden biridir. Modern prodüksiyon sanatına fazla örneği görülmeyen bir düzeyde hakim olan Sharam Jey’in yayımladığı çalışmalar, dans müziğinin birçok türünün en güzel örneklerini de içeren büyük bir diskografi oluşturuyor.

Sharam Jey, ikinci albümü In My Blood’u yayımlamasıyla, müzik kariyerinde büyük bir basamak atladı. Orta seviyeleri kabullenmeyip çok çalışarak, beklenmeyen yerlere yükselen ve Princess Superstar, Tommie Sunshine, Andreas Hogby, Nik Valentino (of Lost Valentinos) ve Cornelia gibi muhteşem müzisyenlerle bol sürprizli ortak çalışmalar yapan Sharam Jey, bütün bunların yanında isimlere remixler yapmaya da devam ediyor.

Gossip, Moby, Diplo & Don Diablo, Mason & Roisin Murphy, Alex Gopher; Sharam Jey’in son olarak şarkılarına dokunduğu isimlerden yalnızca bazıları… Ünlü DJ’in yaptığı en bomba remixlerin oluşturduğu bir koleksiyon albüm de yolda…

Timur Çelikyay (FG 93.7/Generic Music)
Profesyonel kariyerine 1993’te Ankara’da Capital Radio da başlayan Timur Çelikyay, 1997’de İstanbul’a taşınıp Radyo 5, daha sonra da Power FM’de görev aldı. Radyoculuktan bir süre uzak kalıp çeşitli müzikal alanlarda faaliyet gösterdikten sonra 2012 yılında 93.7 Radio FG ile anlaşarak yayın hayatına geri dönen Timur Çelikyay, bugüne kadar sayısız etkinlik, gece kulübü, festival ve konserlerde sahne aldı. Setlerinde daha çok nu-disco, funk, deep house tarzlarına yer veren Timur Çelikyay, her an sizi şaşırtarak dans etmeye zorlayabilir.

Timur Çelikyay, 93.7 Radio FG’de hafta içi her gün 19:00’da FG Dancefloor ve FG Dancefloor Weekend edition programlarını hazırlayıp sunuyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.