Silk &Cashmere’de Büyük Yaz İndirimi

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Giyim & Aksesuar, KAMPANYA

Silk &Cashmere’de Büyük Yaz İndirimi

Yazın en sıcak günleri… Güneş tepede varlığını fazlasıyla hissettiriyor. Bunaltıcı sıcaklara rağmen stilinden ödün vermek istemeyen moda severlere yazın en serinletici haberini Silk &Cashmere veriyor.
Stili ne olursa olsun kaşmir ve ipek kullanmaktan vazgeçmeyen tutkunlarının yanı sıra özel günlerin geleneklerini günümüzde de sürdüren ve hediye vermek için bayramın gelmesini fırsat bilenler için Silk & Cashmere büyük indirimi tüm dünyayla aynı zamanda başlıyor. Moda tutkunlarının ‘wish list’lerinde her zaman en değerli ve ilk sıralarda olan ipek bluz ve tunikler de indirime dahil edilerek alışveriş bir festivale dönüştürülüyor.

Kırmızının çekiciliği, yeşilin ferahlığı, mavinin dinginliği ve pembenin pudralarıyla canlanan Silk & Cashmere koleksiyonu kadınlara ve erkeklere zamansız bir tarz sunuyor.

Marka, Kemerburgaz’da genel merkez ve mağazasının da bulunduğu bahçede kurulan çadırda, zengin outlet ürünleriyle bayram öncesi Silk & Cashmere yumuşaklığı ve serinliğine herkesin ulaşmasını sağlıyor. Modanın olduğu kadar teknolojinin de her daim yanında olan Silk & Cashmere on-line sitesinde de indirim fırsatı sunuyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.