Sivas’ın ilk AVM’si için geri sayım başladı

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, AVM, Avm Haber

Prime Development ve Sivas Yatırım Ortaklığı AŞ iş birliğiyle 2015 yılında temelleri atılan Primemall Sivas projesi 30 Kasım’da Sivaslılarla buluşacak.

40895

Sivas’ın ilk alışveriş merkezi olarak, Prime Development ve Sivas Yatırım Ortaklığı AŞ iş birliğiyle hayata geçecek olan Primemall Sivas projesinde geri sayım başladı. İnşasına 2015 yılının Ağustos ayında başlanan proje, 30 Kasım’da Sivaslılarla buluşacak.
35 bin metrekare kiralanabilir alana sahip olan Primemall Sivas, özgün mimarisi, ulusal ve uluslararası markaları, sinema salonları, çocuk eğlence alanları, etkinlikleri, kafe ve restoranlarıyla Sivas’ta her yaştan ziyaretçiye keyifli zaman geçirecekleri yaşam alanları sunacak.

 
Tamamlandığında 200 milyon TL’ye mal olacak olan ve şehrin sosyal, ekonomik hayatını canlandıracak olan Primemall Sivas ile yaklaşık bin 200 kişiye istihdam imkanı yaratılacak. Primemall Sivas projesi European Property Awards’tan Development kategorisinde Highly Recommended ödülüne layık görülmüş olup, Sign of the City Awards’ta “En iyi Bölgesel Alışveriş Merkezi” seçildi.

 

 

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.