Tatil Sezonundan Çıkan Akçay’da Teknoloji Sezonu Açıldı!

Avm Haber

Bimeks tüm yurtta büyümeye devam ediyor. 15 Ekim’de Antakya’da mağaza açan Bimeks, 29 Ekim coşkusunu Balıkesir Edremit’in tatil beldesi Akçay’da açtığı yeni mağazasıyla kutladı.

Teknoloji perakendeciliğinin öncü firması Bimeks, batıdan doğuya, kuzeyden güneye hızla büyümeye devam ediyor. Gittiği her yere iyi fiyatlı teknolojiyi götüren Bimeks, Kuzey Ege’nin bilinen tatil beldesi Akçay’da 55. mağazasının açılışını 29 Ekim Cumartesi, saat 10.00’da Edremit Belediye Başkanı Tuncay Kılıç, Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar, Akçay Franchise ortağı Ali Tanış ve eşi Saniye Tanış ile gerçekleştirdi. Bimeks’in 20. Franchise mağazası olan Akçay mağazasıyla beraber Bimeks’in bulunduğu şehir sayısı 34’e çıktı.

Akçay girişinde bulunan Yasa Outlet AVM içerisinde 350 metrekare satış alanına sahip mağazada; bilgisayardan cep telefonuna, televizyondan oyun konsoluna, fotoğraf makinesinden dijital kameraya, küçük ev aletlerine beyaz eşyaya yüzlerce çeşit teknoloji ürünü Akçaylıların beğenisine sunuldu.


Cumhuriyet’in 88. yıldönümü coşkusunu yaşadığımız 29 Ekim günü; Akçaylılar teknoloji bayramını da yaşadılar. Açılışa özel yüzlerce çeşit teknoloji ürünü indirimli fiyatlarla satışa sunuldu. Muhteşem fiyatların uygulandığı kampanya ürünlerinden bazıları şöyle; Çift hatlı Nokia çift hatlı X1-01 cep telefonu 265 yerine 199 TL; Samsung netbook KDV hariç 369 yerine 199 dolar; Samsung 102 ekran Led TV 2899 TL yerine 1799 TL.

Teknoloji müşterilerinin her alışverişinde bedava uçuş mili kazanabileceği tek perakende noktası olan Bimeks, aynı zamanda Türkiye’nin halka arzını gerçekleştirmiş ilk ve tek teknoloji perakende firması. 21 yıldır Türkiye’de teknoloji perakendeciliği sektöründe hizmet veren firma, sektöründe pek çok ilkin sahibi olan öncü bir kuruluş.

Bimeks hakkında
1990 yılında kurulan Türkiye’nin ilk teknoloji marketi BİMEKS bugün 34 şehirde faaliyete geçirdiği 55 mağaza ve 550 çalışanı ile verdiği danışmanlık ve satış sonrası destek hizmetleriyle Türkiye’nin öncü mağazalarından biridir. AVM içinde kurulan ilk teknoloji perakendecisi unvanı alan BİMEKS, Türkiye’de 1997–2007 yılları arasında Türkiye’de son 10 yılın en hızlı büyüyen bilişim şirketidir. 2010 yılı itibariyle kendine özgü franchise sistemi ile büyüme hızına hız katmaya ve yeni projeler, yeni mağazalar ile 21. yılında Türkiye’nin en iyi markası olma yolunda emin adımlarla büyümesini sürdürmeye ve yeni istihdamlar sağlamaya devam edecektir. BİMEKS’in internetteki perakende noktası www.bimeks.com.tr dir. Internet’teki BİMEKS, geniş ürün yelpazesi, sürekli güncellenen fiyat ve teknik bilgi içeriği ve güvenli çevrimiçi ticaret alt yapısıyla ev veya ofis ortamından süre sınırsız alışveriş yapma imkânı tanımakta; Bimeks’in hizmet farkını sanal ortamda da yaşatıyor. BİMEKS’in kampanya ve fırsatlarından anında haberdar olmak www.facebook.com/bimeks adresini takip edebilirsiniz.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.