2016 yılını İkizi Maltepe Park'ta Belli Oluyor... Türkiye'nin Sempatik İkizleri Twins Of The Year Yarışmasıyla Bir Araya Geliyor. Yüzleri aynı isimleri farklı... Türkiye'nin sempatik ikizleri, bu sene de 'Twins of the Year'da buluşuyor. 7'den 70'e Türkiye'nin ikizlerini buluşturan ve merakla beklenen 'Twins of the Year' Banu Noyan organizasyonuyla ve ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen Maltepe Park AVM Ana Sponsorluğunda gerçekleşiyor. Siz de 'Twins of the Year' yarışmasına katılmak için 30 Ekim'e kadar kaydınızı yaptırın, 'Yılın İkizi' olma şansını yakalayın. Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz bu yarışma için başvuru formunu web sitesinden indirip ekleri ile birlikle evrakları kargo yapmanız yeterli olacaktır. Katılım için tek yumurta ikizi olma şartı bulunmaktadır.

Tek Yumurta İkizleri Maltepe Park’ta Yarışıyor!

Anasayfa Manşet, AVM, Avm Haber, ETKİNLİKLER, KAMPANYA, SİNEMA

Tek Yumurta İkizleri Maltepe Park’ta Yarışıyor!

2016 yılını İkizi Maltepe Park’ta Belli Oluyor…

Türkiye’nin Sempatik İkizleri Twins Of The Year Yarışmasıyla Bir Araya Geliyor.

Yüzleri aynı isimleri farklı… Türkiye’nin sempatik ikizleri, bu sene de ‘Twins of the Year’da buluşuyor.

7’den 70’e Türkiye’nin ikizlerini buluşturan ve merakla beklenen ‘Twins of the Year’ Banu Noyan organizasyonuyla ve ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen Maltepe Park AVM Ana Sponsorluğunda gerçekleşiyor.

Siz de ‘Twins of the Year’ yarışmasına katılmak için 30 Ekim’e kadar kaydınızı yaptırın, ‘Yılın İkizi’ olma şansını yakalayın.

Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz bu yarışma için başvuru formunu web sitesinden indirip ekleri ile birlikle evrakları kargo yapmanız yeterli olacaktır.  Katılım için tek yumurta ikizi olma şartı bulunmaktadır.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.