Tepe Nautilus Alışveriş Merkezine Toplu Taşıma Araçları İle Nasıl Gidilir

Tepe Nautilus “23 Nisan Çocuk Karnavalı” Haydi Çocuklar Eğlenceye!!!

Anadolu Yakası Alışveriş Merkezleri, ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Avm Haber, İstanbul Alışveriş Merkezleri

Tepe Nautilus, 21-22-23 Nisan tarihlerinde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel hazırlayacağı etkinlikte, Şişme Dev Oyuncaklar ile çocuklara tam anlamıyla bir bayram yaşatmayı planlıyor.

Tepe Nautilus’un düzenleyeceği bu muhteşem karnaval’da, 4 ayrı Dev oyun Ünitesi’nin dışında, Sosis Balon ve Yüz Boyama etkinliklerinin yanı sıra, çocukların yeteneklerini sergileyebilecekleri Resim Atölyesi de yer alacak. Çocuklar, 21-22 Nisan tarihlerindeki Oyun Parkı’ndan 25 TL’lik alışveriş karşılığında faydalanabilecekler. Ayrıca, 23 – 29 Nisan tarihleri arasında Pera Güzel Sanatlar Merkezi’nin “23 Nisan Çocuk Şenliği” sergisi de Tepe Nautilus ziyaretçileri ile buluşacak. Tepe Nautilus’a gelen çocuklar, “Afrikadan Esintiler” isimli mask yapım atölyesinde, Güzel Sanatlar mezunu öğretmenler ile birlikte yeteneklerini geliştirmeye devam edebilecekler.

Tepe Nautilus’da, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebi ile gerçekleşecek olan tüm etkinliklerde ve Şişme Dev Oyuncaklarla dolu kocaman bir alanda çocuklar eğlencenin doruklarında gezerken, ebeveynler ise rahat bir alışverişin tadını çıkarabilecekler.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.