Tiffany 2012 İlkbahar Yaz koleksiyonu her zamankinden daha renkli ve enerjik

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Avm Haber

Çiçekli baskılar, birbirinden farklı geometrik desenleri ve rengarenk tasarımları ile Tiffany 2012 İlkbahar&Yaz koleksiyonu, bu yazın vazgeçilmez markası olmaya aday.

Afrika, Cruise ve Basic temalarının ön planda olduğu koleksiyon, geniş ürün yelpazesi ile göz dolduruyor.
Tiffany kadın koleksiyonunda; renkli yağmurluklar ve deri ceketler ani bahar yağmurlarına karşı kurtarıcı bir rol üstlenirken, florel desenler, simli-varaklı t-shirtler, fosforlu renkler, kuşaklı etek ve pantolonlar yaz sezonunun canlılığına ayak uyduruyor.

Mavi, oranj, sarı, yeşil, fuşya ve kiremit gibi canlı renklerin eşlik ettiği koleksiyonda, blazer ceketler, kısa ve uzun tulumlar, kolsuz elbiseler, çiçek baskılı etekler, geometrik desenler şıklığından ödün vermek istemeyenler için alternatif oluşturuyor.

Tiffany Erkek koleksiyonunda ise alışa gelen ekose gömleklerinin yanı sıra keten gömlekler, pike t-shirtler, rengarenk şort ve pantolonlar moda ve rahatlığı bir araya getiriyor!
Ayrıca Warner bros ürünleri, 2012 İlkbahar&Yaz koleksiyonunda farklı seçenekleri ile sevenlerinin beğenisine sunuluyor.

Her zaman yenilikçiliğin ve modanın öncüsü Tiffany, İlkbahar&yaz koleksiyonun sunulduğu yenilenen web sitesiyle de sezon boyunca modayı takip etmek isteyenlere hizmet edecek.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.