Tolga Tüzün

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, ETKİNLİKLER, Hobi ve Eğlence, İzmir

Tolga Tüzün

Kategori:Tatilde Konser Parti
Tarihler:09 Temmuz 2014 Çarşamba
09 Temmuz 2014 Çarşamba
21:00
Yer:
Alaçatı Açıkhava Tiyatrosu
Adres:Uğur Mumcu Cad. Yan Sokağı Alaçatı İzmir
Ücret:
1. Kategori – 45.50 TL
Numarasız – 23.50 TL
Nereden Alınır:Biletix
Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00
Biletix Satış Noktaları,
www.biletix.com ve Mekan gişe

Elektro-akustik müzik bestecisi Tolga Tüzün, Alaçatı Piyano Festivali kapsamında 9 Temmuz’da Alaçatı Açıkhava Sahnesi’nde olacak.

Elektro-akustik müzik bestecisi olan Tolga Tüzün, Siyasal Bilimler eğitiminden sonra İTÜ MİAM’da Pieter Snapper ve Marc Wingate ile bestecilik, Hasan Uçarsu ve İlhan Usmanbaş’la orkestrasyon çalıştı. New York’da CUNY Graduate Center’da bestecilik doktorasını tamamlarken Tüzün; David Olan ve Tristan Murail, Paris’te Philippe Leroux ile de bestecilik çalıstı.

Eserleri Amerika ve Avrupa’da çeşitli festivallerde ve konserlerde çalınan, gruplar ve festivaller için teknik direktör ve danışman olarak çağrılan, çeşitli uluslararası konferanslarda müzik teorisi ve elektroakustik müzik üzerine sunumlar yapan Tüzün; 2003-2005 yılları arasında Brooklyn College’da armoni ve kompozisyon dersleri verdi.

2005-2006 yıllarında IRCAM’da bestecilik ve elekronik müzik konularında çalışan besteci, 2007 yılından beri İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde bestecilik ve elektronik müzik dersleri veriyor.
– Etkinlik belirtilen saatte başlayacaktır.
– Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır.
– Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.