Tom & Jery Forum İstanbul’ da

ETKİNLİKLER

Cp Kids ile Tom ve Jerry 11 Haziran’da Forum İstanbul’da

Tüm zamanların en sevilen çizgi film kahramanlarından Tom ve Jerry, Forum İstanbul’daki eğlence dolu partilerine tüm çocukları bekliyor.

Haylazlıklarını yaparken eğlenceyi ve güldürüyü koşturmacalarının bir parçası haline getiren Tom ve Jerry; 2009 ve 2010 yılında En İyi Marka Tüketici Kalite Ödülü ve Avrupa Birliği Kalite Ödülü”nün sahibi olan, gıda sektörünün önde gelen kuruluşu CP Grup’a ait CP KIDS ile birlikte partisini kutluyor.

Çocuklar, 11 Haziran’da gerçekleşecek olan renkli partinin hazırlıklarını, ilişkilerinde hem sevgi hem mücadele, hem arkadaşlık hem de rekabet bulunan Tom ve Jerry ile birlikte yapma fırsatını yakalayacak.

Yarat Köşesi’nde çocuklar; parti şapkalarını, bardak ve maskelerini kendi yaratıcılıklarını kullanarak tasarlayacaklar. Parti Yemeği Hazırlığı’nda; verilecek yemek tarifini oyun hamurlarıyla en kısa sürede, en yaratıcı şekilde hazırlayacaklar. Sonra ziyafet gerçeğe dönüşecek ve CP Kids’in enfes nugget ve sosislerini tadacaklar.

Büyüklerin yakından tanıdığı ve sevdiği, çocukların küçücük kalplerinde kocaman bir yere oturttukları Tom ve Jerry ile poz verenlerin fotoğrafları, özel çerçeveleri içinde kendilerine hediye edilecek.

Forum İstanbul Partisi’nde, Tom ve Jerry ile yapacakları parti danslarının yanı sıra kurulacak oturma köşelerinde, plazmalarda izleyecekleri Tom ve Jerry filmleri de çocukların keyfine keyif katacak.

Çocuklar, Tom ve Jerry ile yapacakları birbirinden farklı ve yaratıcı etkinliklerle, doyasıya eğlenecekler.

RelatedPost

1 Yorum “Tom & Jery Forum İstanbul’ da

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.