Torium Daire Çekilişi

Çekiliş ve Hediye, KAMPANYA

Torium’ dan alışverişe Torium Evleri’ nden daire kazanma şansı. 1. Yaşını kutlayan Torium Alışveriş Merkezi 75 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine Torium Evleri’ nden daire kazanma fırsatı sunuyor.
Türkiye’nin en eğlenceli alışveriş merkezi Torium, 1. yaşını düzenlediği kampanya ile kutluyor.
13 Ekim 2011 ile 15 Şubat 2012 tarihleri arasında Torium Alışveriş Merkezi’nden 75 TL ve üzeri alışveriş yapanlar arasından yapılacak çekiliş sonucu bir talihli ziyaretçi Torium Evleri’nden daire kazanma şansı yakalayacak.

Ziyaretçilerine alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunarak farklı deneyimler yaşatan Torium Alışveriş Merkezi 1. yılında da kazandırıyor. Ekim 2010’da kapılarını açan Torium Alışveriş Merkezi düzenlediği 1. yıl kampanyası çerçevesinde ziyaretçilerine Torium Evleri’nden bir stüdyo daire hediye ediyor.

13 Ekim 2011 ile 15 Şubat 2012 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında toplamda 75 TL ve katları tutarında alışveriş yapan ziyaretçiler kampanyaya katılım hakkı kazanıyor. Her 75 TL’ye 1 adet katılım kuponu verilen kampanyaya katılım için ziyaretçilerin yaptıkları alışveriş fişleri ile birlikte kampanya masalarına müracaat etmeleri yeterli oluyor.

Kampanya çekilişi 29 Şubat 2012 saat 17.00’da Torium Atrium alanında noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan 03 Mart 2012 tarihli Posta Gazetesi’nde ve www.torium.com.tr web sitesinden duyurulacak.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.