Toshiba Dizüstü Bilgisayar Değiştirme Kampanyası!

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Bilgisayar & Elektronik, KAMPANYA

Toshiba Dizüstü Bilgisayar Değiştirme Kampanyası!

Toshiba kalitesini deneyimlemiş ve bu kaliteden vazgeçmek istemeyenlere özel bir teklifimiz var.

Artık dileyen Toshiba müşterileri kullanmakta olduğu Toshiba dizüstü bilgisayarı, güncel teknolojilere sahip yepyeni bir Toshiba diz üstü bilgisayar ile değiştirebilecek.

Toshiba dizüstü bilgisayarınızın, ihtiyacınız olan performansı karşılayamadığını düşünüyorsanız, güncel teknolojilere sahip yepyeni bir Toshiba dizüstü bilgisayara sahip olmanın zamanının geldiğini düşünüyorsanız, siz de toshibatr.com/yenile/ adresinden size özel teklifinizi oluşturabilirsiniz.

Toshiba Türkiye dağıtıcısı TNB bilgisayar ve görüntü sistemleri A.Ş, size özel oluşturacağımız teklif ile yepyeni bir Toshiba dizüstü bilgisayara hiç bir yerde bulmayacağınız inanılmaz avantajlarla sahip olmanızı sağlayacak.

Kampanya Detayı:
Yenileme kapsamında talep edilebilecek ürünler TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş tarafından sunulan ürün modelleri ile sınırlandırılmıştır.
Söz konusu ürünler dönemsel olarak değişiklik gösterebilir.
Yenileme kampanyası kapsamında, TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş tarafından sunulan ürünler firma stokları ile sınırlıdır.
Sunulan tekliflerdeki ürünler için bir rezervasyon gerçekleştirilememektedir.
Müşterilerimize sunulan teklifte bulunan ürünlerin, işlemlerin gerçekleştirilmesi aşamasında stoklarda bulunmaması durumunda müşterilerimize alternatif ürünler sunulabilecektir.
Müşterilerimiz alternatif ürünü kabul edip etmeme hakkına sahip olmakla birlikte, TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş sunulan tekliflerdeki ürünün stoklarda bulunurluğu ile taahhüt vermemektedir.
Yenileme kampanyası kapsamında talep edilecek her bir ürüne karşılık bir adet ürün iade alınabilmektedir. Verilen teklifin mevcut cihaza ait anakartın çalışır durumda olması gereklidir
Yenileme kampanyası kapsamında iade alınan eski ürün satıştan sonraki ilk 14 gün boyunca TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş. sorumluluğundadır. Satıştan sonraki 14 gün sonunda müşterilerimiz tarafından oluşabilecek her türlü talepte eski cihazın iadesi ile ilgili TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş. taahhüt vermemektedir.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.