Total’de Paraf Card’a Özel 40 TL ParafPara Hediye!

Akaryakıt & Otomobil, ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Hediye, İndirim, KAMPANYA

Total’de Paraf Card’a Özel 40 TL ParafPara Hediye!

1 Ağustos – 15 Eylül 2014 tarihleri arasında anlaşmalı Total İstasyonlarında Paraf POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 100TL ve üzeri 2. yakıt harcamasına 20TL, 4. yakıt harcamasına 20TL olmak üzere toplam 40TL ParafPara Hediye!

Kampanya Detayı:
Kampanya kapsamında 1 Ağustos – 15 Eylül 2014 tarihleri arasında anlaşmalı Total İstasyonlarında Paraf POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 100TL ve üzeri 2. yakıt harcamasına 20TL, 4. yakıt harcamasına 20TL olmak üzere toplam 40TL ParafPara verilecektir.
Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce TOTAL yazıp boşluk bırakarak kartın son 6 hanesinin 3404’e gönderilmesi gerekmektedir.
Bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilecek ve en fazla 40TL ParafPara kazanabilecektir.
Müşterinin sadece kaydolduğu kredi kartı ile yapacağı işlemler kampanyaya dahil olacaktır.
Kazanılan ParafPara’lar yalnız kampanyaya katılan Total istasyonlarındaki Paraf POS’undan görüntülenebilecek ve kullanılabilecektir.
Müşteriye ödül kazandığı slip mesajı ve sms’le bildirilecektir.
Kazanılan ParafPara’lar bir sonraki gün yüklenecektir.
ParafPara’ların son kullanım tarihi 30 Eylül 2014 23.59 olup kullanılmayan ParafPara’lar 01 Ekim 2014 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanyadan SMS ile kayıt olan müşteriler yararlanabilecektir. Kayıt olunmadan yapılacak işlemler kampanyaya dahil olmayacaktır.
Kampanya katılım SMS’i ücretsiz olup, SMS müşterinin bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Turkcell, Vodafone ve Avea dışındaki operatörlere ait numaralar ile katılım sağlanamayacaktır.
Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100 TL ve üzeri harcamaların sadece ilki kampanya dahilindedir.
Business kartlar, ek kartlar, sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
Kampanya sadece fiziki POS’lardan yapılan işlemlerde geçerli olup, sanal POS’lardan yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.