TTNET’ lilere Türk Hava Yolları ile Kış Boyunca 69 TL’ye Uçma Fırsatı

ADSL & İnternet

TTNET’liler, kış boyunca THY web sitesi üzerinden alınan biletlerde her şey dahil tek yön 69 TL , gidiş-dönüş 128 TL’ye uçma fırsatını kaçırmayın!

Türk Hava Yolları web sitesi üzerinden, 1 ay öncesinden yurtiçi uçuşlar için aldığınız uçak biletlerinde tek yön, herşey dahil 69 TL, gidiş-dönüş 128 TL’dir. Kampanyalı bilet fiyatına tüm havaalanı vergileri, hizmet bedeli ve bilete tahakkuk edecek sigorta ve akaryakıt harçları dahildir.

Kampanyadan yararlanabilmek için TTNET Kampanya Şifrenizi kullanmanız gerekmektedir. Kampanya şifrenizi almak için, “TTNET” boşluk “TC Kimlik Numaranızı” yazıp 6606’ya SMS gönderebilirsiniz.

İlgili şifreler ile biletler 20 Ekim 2011 – 24 Şubat 2012 tarihleri arasında satın alınabilir. Uçuşlar 21 Kasım 2011 – 24 Mart 2012 tarihleri arasındadır. Biletlerin uçuştan en az 1 ay önce alınması gereklidir.

Kampanya Koşulları

– Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi’nden (444 0 849) alınan kampanya biletlerinde 5 TL işlem ücreti alınacaktır (Tek yön yurtiçi biletleri 74 TL’ ye gidiş-dönüş yurtiçi biletleri 133 TL’ ye satılacaktır).

– İlk ve Orta öğretimde yarıyıl tatil dönemi (20 Ocak 2012 – 06 Şubat 2012) kampanyaya (seyahat dönemi) dahil değildir. Yarıyıl tatil tarihlerinin Milli Eğitim Bakanlığı’nca değiştirilmesi durumda söz konusu tarihler revize edilecektir.

– Bu kampanya sadece Türk Hava Yolları iç hat uçuşlarında geçerlidir. (Ercan ve Hopa uçuşları d¢hil değildir.) Anadolu Jet ya da THY’nin ortak uçuş anlaşması yaptığı diğer havayolları uçuşları kampanyaya dahil değildir.

– Direk seferlerde geçerlidir. Aktarmalı seferlerde geçerli değildir.

– Biletlerin uçuştan en az 1 ay önce alınması gereklidir. 1 ay içindeki uçuşlar kampanya dışındadır.

– Yapılan rezervasyonlar, rezervasyon esnasında aynı anda biletlenecektir. Bu sebeple biletler iade edilemeyecektir ve değişiklik yapılamayacaktır.

– Kampanya şifresi ile kampanya boyunca sadece bir sefer işlem yapma hakkı vardır. Kampanya şifresi bir seferde aynı soyadlı en fazla 4 kişiye kadar, aynı uçuşta kullanabilir. Verilen şifreler 24 Şubat 2011 tarihine kadar geçerliliğini koruyacaktır.

– Kampanyalı biletler ile yapılan seyahatlerde mil kazanımı olmayacaktır.

– Kampanya biletleri sadece direkt seferler için geçerli olacaktır; aktarmalı seyahatler kampanyaya dahil değildir.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.