Tüm Sırların Sahibi Kız

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, SİNEMA

Film Adı : Tüm Sırların Sahibi Kız

tum_sirlarin_sahibi_kiz_turkce_altyazili_fragman_jpg1474870339

Orjinal Adı : The Girl with All the Gifts

Film Türü : Korku,Gerilim,Dram

Vizyon Tarihi : 30 Eylül 2016 , Cuma.

Film Süresi : 111 dakika.

Yönetmen : Colm McCarthy.

Senaryo : Mike Carey .

Yapımcılar: Angus Lamont, Camille Gatin.

Oyuncular: Gemma Arterton, Glenn Close, Paddy Considine, Anamaria Marinca, Dominique Tipper, Sennia Nanua, Lobna Futers.

Dağıtım: Bir Film.

Filmin Konusu :

Günümüzden çok daha uzak olmayan bir gelecek şu anki zamanımızdan tamamen farklıdır. İnsanların özgür iradesini yok eden ve onları birbirlerini yemeye iten bir virüs sebebiyle insanlık yok oluşun eşiğindedir. Yalnızca bir grup çocuk virüsten etkilenmemeyi başarmıştır. Virüsten etkilenseler de bir şekilde duygu ve düşüncelerini korumayı başarmaktadırlar.

İngiltere’deki bir askeri üste bu çocuklar Dr. Caldwell tarafından yönetilen zalimce tıbbi testlere maruz kalmaktadırlar. İnsanlığın tek umudu olan bu çocuklar bulundukları üssün saldırıya uğraması ile dağılır.

Çocukların arasında diğerlerinden daha farklı olan Melanie, öğretmenleri bayan Justineau, Çavuş Parks ve Dr. Caldwell üsten kaçmayı başarır. Artık insanlığın kaderini yalnızca Melanie belirleyebilecektir…
Colm McCarthy’nin yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Gemma Arterton, Glenn Close, Paddy Considine yer alıyor.

428158-jpg-r_640_360-f_jpg-q_x-xxyxx

image

image2

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.