Turkcell Faturalı Nar Avantaj Kampanyası

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Avm Haber, KAMPANYA

Turkcell Faturalı Nar Avantaj Kampanyası

Hazır Kart’ta alışık olduğunuz Nar Paketleri ile hattınızı faturalıya taşıyabilir, kontrolü elinizde tutarak yurt içi her yöne 100 TL’lik konuşabilir ve mesajlaşabilirsiniz. İsterseniz sadece 1 SMS göndererek ek dakika, SMS veya internet paketi alabilirsiniz.

Kampanya Detayı:
Son 90 gün içinde Turkcell faturalı hatta geçen müşterilerimiz Faturalı Nar Kampanyası’ndan faydalanabilecektir.
Faturalı Nar Avantaj Kampanyası’na katılan müşterilerimiz 12 boyunca sabit fiyat garantisi ile %18 KDV, %25 ÖİV ve Telsiz Kullanım Ücreti dâhil 20 TL karşılığında her yöne konuşup mesajlaşabileceğiniz 100 TL kazanır.
Faturalı Nar Avantaj Kampanyası’na katılmayan müşterilerimiz %18 KDV, %25 ÖİV ve Telsiz Kullanım Ücreti dâhil 25 TL karşılığında her yöne konuşup mesajlaşabileceğiniz 100 TL kazanır.
Yaptığınız konuşmalar 75 KR/5 DK, atacağınız SMS’ler 33,25 KR/SMS olarak ücretlendirilir ve 100 TL’nizden düşer.
Faturalı Nar Avantaj Kampanyası’na katılan müşterilerimize özel olarak ilk 3 fatura dönemi boyunca geçerli toplam 2 GB internet paketi hediye edilecektir.
Faturalı Nar Avantaj Kampanyası kapsamında, 12 ay boyunca, seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır. Kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 5 TL’dir. Iptal tarihine kadar tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.
Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
Paket dâhilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerlidir.
Faturalı Nar Paketi kullanan müşterilerimiz, ücretsiz olarak Akıllı Fatura özelliğinden faydalanırlar; bu sayede faturaları sözlerinden çıkmaz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Faturalı Nar Avantaj Kampanyası 31 Ağustos 2014 tarihine kadar geçerlidir
Akıllı Fatura özelliği sayesinde Faturalı Nar Paketi ile yurt içinde, yurt dışına doğru ve yurt dışındayken paket bitiminden sonra veya pakete dahil olmayan ücretli dakika, SMS, MMS ve internet kullanımı yapmak istediğinizde kullanımınız kısıtlanarak durdurulur, size SMS, hücresel mesaj veya anons ile bilgilendirme yapılır.
İsterseniz, bireysel faturalı müşterilerimize sunulan ve kriterlerini sağladığınız Turkcell paketlerini veya Akıllı Fatura kapsamında sunduğumuz ek paketleri alarak kullanım yapabilirsiniz.
Akıllı Fatura Kampanyası’ndan faydalanan müşterilerimiz için geçerli ek paketler;
-5 TL’ye yurt içinde geçerli her yöne 100 Dakika. Almak için EKLE yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
-5 TL’ye yurt içinde geçerli her yöne 100 SMS. Almak için EKLE SMS yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
-5 TL’ye yurt içinde geçerli 100 MB. Almak için EKLE MB yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
-5 TL, 10 TL ve 20 TL Paketleri. Almak için EKLE 5TL, EKLE 10TL, EKLE 20TL yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.