Turkcell İndirimli 1GB Internet Paketi Kampanyası

ADSL & İnternet, Cep Telefonu
Turkcellliler indirimli internetin keyfini çıkarıyor.

Bu paket sayesinde, cep telefonunuzdan dilediğiniz her an her yerde, Facebook sayfanıza, Google’da merak ettiklerinize, tüm maillerinize kısacası tüm internete ilk 6 ay boyunca ayda sadece 19 TL’ye ulaşırsınız!​​

Ne Kadar Öderim?

Tüm vergiler dahil, ilk 6 ay boyunca 19 TL ödeyerek bu pakete sahip olabilirsiniz.

6. ayın sonunda internet keyfini kesintisiz yaşayabilmeniz için paketiniz standart ücreti olan aylık 29 TL üzerinden devam eder.
Paket aşımı; Faturalı hatlar için tüm vergiler dahil 0,05 TL / MB’dır. (Bu aşımlar, faturanızda birim fiyat olan 0,000049 TL/KB üzerinden ücretlendirilir.) Bir fatura döneminde paket bedeli üzerine en fazla 99 TL ödersiniz.
Faturasız hatlar için ise tüm vergiler dahil 1 Kuruş / 100KB’tır. Ücretlendirme her 100KB’ta bir yapılır. ​​

Daha Fazla Bilgi

Paketinizde kalan kullanım hakkı bilgisini, KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz SMS göndererek, Online İşlemler’den veya 444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak öğrenebilirsiniz.​​​

Sık Sorulan Sorular

Nasıl kayıt olabilirim?
IND 1GB yazıp 2222’ye ücretsiz SMS göndererek, Turkcell Satış Noktaları’na giderek, Online İşlemler’den veya 444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kalan internetimi nasıl öğrenebilirim?
KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz SMS atarak, Online İşlemler’den ve Turkcell Müşteri Hizmetlerinden paketinizde o döneme ait kullanmadığınız hakkınızı öğrenebilirsiniz.

İndirimli 1GB İnternet Paketini kaç kere alabilirim?
İndirimli 1GB İnternet Paketini aldıktan sonraki 6 aylık indirim suresince bu kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilirsiniz.

Kullanmadığım internetim bir sonraki döneme devreder mi?
Tüm haklarınız bir fatura dönemi için geçerlidir. Bir sonraki aya devrolmaz.

1GB İnternet Paketi ile hangi işlemleri yapabilirim?
Aylık 1GB internet paketi ile yaklaşık 50.000 e-posta okuyabilir, 2.000 kez Facebook’ta fotograf yükleyip/izleyebilir, 5000 web sayfası görüntüleyebilir, 2000 dk. şarkı dinleyebilir, 500 dk. video izleyebilirsiniz. Bu kullanımların hepsi ayrı ayrı yaklaşık olarak 1GB’a denk gelmektedir.

İndirimli 1GB kampanyasından kimler yararlanabilir?
Tüm bireysel abonelerimiz “İndirimli 1GB” kampanyasından faydalabilir.

Paketlerimi yurtdışında kullanabilir miyim?
İnternet paketlerinizi sadece yurt içinde, Turkcell kapsama alanında kullanabilirsiniz. Yurtdışında kullandığınız internet, uluslararası internet tarifesi üzerinden faturanıza yansır.

İnternet paketi iptal edildiğinde kalan kullanımlar silinir mi?
İnternet paketinizi iptal ettiğinizde paketinizin son kullanım tarihine kadar kalan haklarınızı kullanabilirsiniz.

Mevcutta internet paketim var. Bu paketi alırsam nasıl ücretlendirileceğim?
Mevcutta indirimli 100 MB, indirimli 250 MB, 100 MB, 250 MB, 50 MB paketleriniz varsa, ilk ay 19 TL ile mevcut paketinizin ücreti arasındaki fark kadar ücret ödersiniz. Sonraki 5 ay 19 TL ile ücretlendirilirsiniz. (örn: Indirimli 250 MB paketiniz varsa, ilk ay 12 TL ucret odersiniz) Mevcutta 1GB, 4GB, 8 GB paketiniz varsa ilk ay 19 TLlik indirimli 1GB paketi için herhangi bir ücret ÖDEMEZSİNİZ. Sonraki 5 ay 19 TL ile ücretlendirilirsiniz. Indirimli 1GB paketini aldığınızda, mevcut paketiniz iptal olur ve o ay içindeki eski paketinizden kalan miktarı eski paketin aylık bitiş tarihine kadar kullanabilirsiniz. Bu paketlerin dışında bir cepten internet paketine sahipseniz (Facebook Paketi, Günlük 10 MB, vs.) iki paketi de aynı anda kullanır ve her ikisi için de kendi ücretini ödersiniz.

Numara değişikliği, devir, ödeme tipi değişikliği ya da servisler arası geçiş yaptığımda internet paketi aboneliğim devam eder mi?
Paketiniz iptal olur ve kalan kullanımlarınız silinir.

Nasıl iptal ederim?
Indirimli 1GB internet paketinizi iptal etmek için IPTAL IND1GB yazıp 2222’ye ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir.

RelatedPost

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.