Turkcell İndirimli Çalışan Paket 49 TL/Ay

ADSL & İnternet, Cep Telefonu

31 Aralık 2011 tarihine kadar geçerlidir

Sabit fiyat garantisi ile Profesyonellerin her ihtiyacı için tek bir paket!
Profesyonellerin her ihtiyacını karşılayan Çalışan Paket şimdi indirimli aylık 49 TL ! Siz de Çalışan Pakete üye olma taahüdü verin, 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile kullanın.

Ne Kadar Öderim?

12 ay taahhüt süresi boyunca Çalışan Paket, KDV ve ÖİV dâhil 49 TL’dir.

Daha Fazla Bilgi

Bu kampanyadan özel sektör çalışanı olduğunu resmi bir belge veya kurum kimliği ile belgeleyen tüm bireysel faturalı müşterilerimiz faydalanabilir.
Mevcut paketiniz Çalışan Paket ise kontrat talep ettiğinizde, indiriminiz kampanya katılımınızdan sonraki ilk faturanızda gözükür. Kullandığınız paket dışında bir kontrat talep ettiğinizde ise, paketiniz ilk fatura kesim tarihinde aktif olur ve kampanya indirimi, paketinizi kullanmaya başladıktan sonraki ilk faturanıza uygulanır.
Dilerseniz Çalışan Paket ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Sık Sorulan Sorular
İndirimli Çalışan Paket Kampanyası nedir?
İndirimli Çalışan Paket kampanyası, Çalışan Pakete üye olma taahhüdü verdiğinizde 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile rahatça konuşabileceğiniz bir kampanyadır.

Nasıl yararlanabilirim?
12 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat garantisi ile Çalışan Paket’ten 49 TL’ ye faydalanmak için çalışan belgeniz veya kurum kimliğinizle Turkcell noktalarına gitmeniz yeterli. Mevcutta Çalışan Paketten faydalanıyorsanız INDIRIM CALISAN yazip 2222’ye gönderebilirsiniz.

Nasıl Kimler yararlanabilir?
Bu kampanyadan özel sektör çalışanı olduğunu resmi bir belge veya kurum kimliği ile belgeleyen tüm bireysel faturalı müşterilerimiz faydalanabilir. Herhangi bir kontratlı kampanyadan faydalanan müşterilerimiz indirimli Çalışan Paketten faydalanmak için mevcut kontratlarını iptal ettirmeleri gereklidir.

Ne zaman kullanmaya başlarım?
Kullanmakta olduğunuz paketiniz için kontrat talep ettiğinizde, indiriminiz kampanya katılımınızdan sonraki ilk faturanızda gözükür. Kullandığınız paket dışında bir kontrat talep ettiğinizde ise, paketiniz ilk fatura kesim tarihinde aktif olur ve kampanya indirimi, paketinizi kullanmaya başladıktan sonraki ilk faturanıza uygulanır.

Nasıl ücretlendirilirim?
Taahhüt süresi boyunca Çalışan Paket vergiler dâhil 49 TL’dir. Paket ücretiniz kampanya boyunca indirimli olur ve sabit kalır. 12 ayın sonunda paketinizin aylık bedeli faturanıza indirimsiz olarak uygulanır.

Nasıl iptal edebilirim?
Turkcell Müşteri Hizmetlerinden iptal edebilirsiniz.İptal edildiğinde Turkcell Hizmetleri kapsamında size sağlanan indirimlerin bedelleri ilk faturanıza yansıtılır.

Kampanya koşulları nedir?
  • 12 ay boyunca Çalışan Pakete üye olma taahhüdü verdiğinizde, paketinizin aylık ücretini kampanya boyunca indirimli öder ve sabit fiyat garantisi ile paket ücretlerinde meydana gelebilecek değişikliklerden etkilenmezsiniz.
  • Kampanyadan Bireysel Faturalı Turkcell’liler yararlanabilir. Bir hat ile aynı anda yalnızca bir tekliften faydalanabilirsiniz ama dilerseniz birden fazla hattınızla kampanyadan faydalanabilirsiniz.
  • 12 ay boyunca Çalışan Pakete üye olma taahhüdü verdiğinizde, paket ücretinin aylık bedelini 12 ay boyunca indirimli, üstelik sabit fiyat garantisi ile kullanabilirsiniz. 12 fatura dönemi sonrasında kampanyanız otomatik olarak biter. Kampanyada verilen paketlerin ücretlendirme periyodu ve içeriği mevcut paketler ile aynı olur.

Kampanyadan yararlanırken paket ya da tarife değişikliği yapabilir miyim?
Kampanya süresi boyunca tarife/paket değişikliği yapmak için taahüdünüzü iptal etmeniz gereklidir. İptal edildiğinde Turkcell Hizmetleri kapsamında size sağlanan indirimlerin bedelleri ilk faturanıza yansıtılır.

Çalışan Paket kullanıyorum, İndirimli Çalışan Paket Kampanyası’na girdiğimde indirimim ne zaman başlar?
Çalışan Paketinizle kampanyaya katılmanız durumunda indiriminiz çıkacak olan ilk faturanıza uygulanır.

Kampanyayı nasıl sonlandırabilirim?
Tüm tekliflerde 12 aylık kampanya süresi dolmadan, müşterimizin isteği ile teklife özel cayma bedeli uygulanarak kampanya iptali yapılabilir.

Kampanya hangi durumlarda iptal olur?
12 aylık kampanya süresi dolmadan, kullanılan hattın iptal edilmesi, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, Faturalı hattan Hazır Kart’a geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda kampanyanız iptal olur ve Turkcell Hizmetleri kapsamında size sağlanan indirimlerin bedelleri ilk faturanıza uygulanır.

Kampanyam iptal olduktan veya bittikten sonra tekrar katılabilir miyim?
Katılım süresi devam ettiği sürece kampanyaya tekrar katılabilirsiniz.

Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalar
444’lü aramalar paket dakikalarına dahil,755’li numaralara yapılan aramalar paket kapsamında değildir. Paket bitiminde 444’lü ve 755’li numaralara yapılan yurtiçi aramaları arama başına tüm vergiler dahil 40 kuruştur.  444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri aramaları müşteri temsilcisine bağlanılmadığı sürece ücretsiz olup, müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra arama başına tüm vergiler dâhil 40 kuruş olarak ücretlendirilir. Aramalar paket kapsamında değildir. Turkcell’in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır. Hattınızı yurtdışında kullanırken 444’lü numaralara veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’ne yaptığınız aramalar yukarıda belirtilen ücretler üzerinden değil, kullanmakta olduğunuz yurtdışı tarifesinden ücretlendirilir. 444’lü numaralar, 118’li numaralar,  Turkcell alan kodundan sonra ilk 3 hanesi 755, 757 ve 758 ile başlayan numaralar, Turkcell Müşteri Hizmetleri, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.