Turkcell’den İnternet ile Tanışma Kampanyası

ADSL & İnternet, ANASAYFA, Anasayfa Manşet, KAMPANYA

Turkcell’den İnternet ile Tanışma Kampanyası

Turkcell Hattını, GPRS hizmetlerine, müşteri kanalları aracılığı ile kapatan abonelerimize özel internet!

Turkcell Hattını, GPRS hizmetlerine müşteri kanalları aracılığı ile 11.08.2014 tarihinden önce kapattırmış ve 12.08.2014 itibarıyla halen kapalı olan abonelere özel sunulanacak bu kampanyada, abonelere 3 ay boyunca her ay yenilenen 1 GB teklifi sunulacaktır.

Kampanya Detayı:
Kampanya başladıktan sonra hattını GPRS hizmetlerine kapatan aboneler ile kampanya dönemi öncesinde GPRS hizmetini kapatıp yeniden açtırmış olan aboneler kampanyadan faydalanamayacaklardır.
Paket ücretsiz olup paket kotası dolduğunda internet hızı 1kbps’ye indirilerek aboneye aşım ücreti yansıtılmayacaktır. Paketlerin üst hız limiti 7.2 mbps, önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır. URL paketleri ile beraber alınamamaktadır.
Paket içerisinde verilen data, sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan yurtiçi bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.
Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.