VİSA kartınız gittigidiyor.com’da %5 İndirim Kazandırıyor

Anasayfa Manşet, KAMPANYA

visa

7-30 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerli olacak GittiGidiyor.com kampanyası kapsamında, Visa kartınıdaha sonraki alışverişlerde hızlı ödeme opsiyonu için kaydeden müşteriler, kayıtlı kartlarıyla yapacakları ilk 250TL ve üzeri alışverişlerinde anında %5 indirim kazanıyor!

Katılımcı,  7- 30 Eylül 2016 tarihleri arasında www.gittigidiyor.com üzerinden yapılacak alışverişlerde ödemesini Visa kredi kartlarıyla yapması ve alışveriş öncesinde ilgili Visa kredi kartının bilgilerini kaydetmesi durumunda 250 TL ve üzeri ilk alışverişinde anında %5 indirim kazanacaktır. Bir kullanıcının kampanyadan kazanacağı maksimum indirim tutarı 150 TL ile sınırlı olacaktır.

  • Kampanya GittiGidiyor mobil uygulaması üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olmayacaktır.
  • Kullanıcı, 7-30 Eylül 2016 tarihlerinde ödemesi yapılan alışverişte ve daha sonra herhangi bir zamanda alışveriş ile ilgili iptal talebinde bulunması halinde Visa kredi kartı bilgilerini kaydetmiş  olsa bile indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır.
  • Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Cep Telefonu & Aksesuar” (Cep Telefonu kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.
  • Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. GittiGidiyor, kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların  kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.
  • Katılımcı, GittiGidiyor’un aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.  Katılımcı ayrıca, kredi kartı saklama işleminin GittiGidiyor tarafından gerçekleşmediğini, kart bilgilerinin uluslararası ödeme kuruluşları tarafından tanınan veri güvenliği sertifikası PCI DSS Level 1 uyumlu Mobilexpress alt yapısı ile saklandığını kabul eder.
  • Yürürlükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halinde katılım hükümsüz kalacaktır.
  • GittiGidiyor ve Visa her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.