Vivaldianno -3 Boyutlu Konser Deneyimi

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, ETKİNLİKLER

Vivaldianno -3 Boyutlu Konser Deneyimi yaşamak ister misiniz ?

Barok döneminin dehası Antonio Vivaldi’nin eserlerine çağdaş bir yorum ve enerji getiren “Vivaldianno City of Mirrors” 5 Kasım’da Ülker Sports Arena’da müzikseverlerle buluşacak.

İtalyan Barok klasik müzik bestecisi Antonio Vivaldi’nin eserlerini yeniden yorumlayan “Vivaldianno City of Mirrors” seyirciye eşsiz 3 boyutlu bir müzikal deneyimi sunuyor. Vivaldianno, özgün ve çağdaş yorumunun yanı sıra teknolojinin sahne ve ışıklar ile birleşmesiyle izleyiciye unutulmaz anlar yaşatacak. Vivaldi’nin klasikleşmiş eserlerini muhteşem bir özgünlük ile yeniden ele alan “Vivaldianno City of Mirrors”, IEG organizasyonuyla 5 Kasım Cumartesi günü Ülker Sports Arena’da müzikseverle buluşacak.

Prodüktörlüğünü ünlü Çek besteci, söz yazarı Michael Dvorak’ın yaptığı “Vivaldianno City of Mirror”ın kemanda ünlü Çek virtüöz Jaroslav Sveceny yer alıyor. Usta virtüöze muhteşem bir orkestra da eşlik ediyor. 500’den fazla konçerto besteleyen Vivaldi’nin eserlerinin çağdaş düzenlemelerle 3 boyutlu olarak sahnede devleştiği “Vivaldianno City of Mirror” klasik müzikseverlerin yanı sıra her yaştan müzikseveri heyecanlandıracak.

page_vivaldinin-eserlerini-yeniden-yorumlayan-vivaldianno-city-of-mirrors-istanbula-geliyor_777749851

 

Konser Tarihi  : 5 Kasım 2016 , saat 21.00

Konser Yeri : Ülker Sport Arena , İstanbul

Konser Bileti almak için tıklayınız .

 

524144596_1280x720

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.