World Platinum Visa ile LGM Lounge’da %50 indirimlisiniz!

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, AVM, İndirim

world2

30 Eylül 2016’ya kadar World Platinum Visa kartınız ile Sabiha Gökçen Havalimanı iç ve dış hat gidiş salonlarındaki LGM Lounge’lara giriş ödemelerinde %50 indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor!

Kampanya Koşulları

Bu kampanya, 1 Ocak 2016 – 30 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerlidir ve “LGM Havalimanı İşletmeleri Ticaret ve Turizm A.Ş.” (LGM) tarafından düzenlenmektedir.

Türkiye’de ihraç edilmiş tüm Visa Platinum kredi kartları ve (Visa Platinum Banka Kartları ticari kartlar ve ön ödemeli kartlar dahil değildir) bu kampanyada geçerlidir.

Visa Platinum kartlarınız ile Sabiha Gökçen Havalimanı LGM Lounge’a iç hatlar terminalinde 22,5 TL, dış hatlarda ise 27,5 TL ödeme giriş yapılacaktır. Yetişkin yanında gelen 6 yaşına kadar olan çocuklardan ücret alınmayacaktır. Kampanyadan ancak Visa Platinum Kart Sahibi yararlanabilir ve Visa Platinum Kart sahibi her bir giriş için yanında maksimum 1 kişiyi (kendisi hariç) aynı indirimli koşullar dahilinde Lounge alanına sokabilir. VISA mükerrer veya kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir.

VISA kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil veya bilgisayar teknolojilerini veya başka unsuları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadar olan bütün katılım verilerini ve kazandıkları indirimleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya LGM İç Hatlar ve Dış Hatlar CIP Lounge alanları hizmet bedelinin sadece Lounge alanı girişlerinde ödenmesi durumunda geçerlidir. Kampanya, ISG mobil app ya da farklı bir kanaldan Lounge hizmeti satın alımlarında geçerli değildir.

Kampanya kapsamında indirimli alınan Lounge alanlarına giriş hizmetleri üçüncü kişilere her ne şekilde olursa olsun satılamaz indirimli veya ilave ücretle ya da başka şekilde satışı teklif edilemez; satın alınan hizmet herhangi bir promosyon veya diğer ticari amaçlarla kullanılamaz. Katılımcıların kayıt için verdiği kişisel bilgiler sadece tanıtım, promosyon ve bilgilendirme amaçlı olarak kullanılacaktır.

Bilgilendirilmek istemeyen katılımcılar her zaman ps@sgia.aero’a email atarak tercihlerini değiştirebilirler. Kampanya süresince Visa Platinum kart sahibi ayrıcalığı dilediği kadar kullanılabilir. Kampanyayı düzenleyen kuruluş, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar visa.com.tr sitesinde duyurulacaktır. ISG’nin Kullanıcı Koşulları ve detaylı bilgi için: www.sabihagokcen.aero adresi ziyaret edilebilir.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.