YENİYOL YAZILIM, YENİYOL CRM PROJESİ İLE ŞİMDİ PRİME MALL AVM’DE

Avm Haber, Hatay Alışveriş Merkezleri

Her geçen gün projelerine yenilerini ekleyen YeniYol Yazılım şimdide İskenderun’un tek ve en büyük alışveriş merkezi olan Primemall AVM ile yola devam ediyor.

Prime Card ile 25.04.2011 de start verilen projede AVM ‘de yapılacak tüm etkinlik ve kampanyalar YENİYOL CRM sistemi üzerinden takip edilecek.

Prime Card ayrıcalıklarına sahip olan müşteriler, mağazalardan yapacakları alışverişler sonucunda para puan kazanacak ve diledikleri mağazada harcaya bilecekler.

YeniYol CRM projesi içeriğinde; hediye puan, para puan, pos uygulamaları, kiosk uygulamalarının yanısıra alışveriş merkezlerinin ihtiyaçlarına tam olarak karşılık gelen çözümler bulundurmakta. Milli piyango çekilişlerinden başlayıp, mobil uygulamalara kadar devam eden yazılımın içeriği çok geniş bir yelpaze çiziyor.

Kartlı ya da Kartsız olarak çalışabilen yazılım, cep telefonları üzerinden de çalışbilme özelliğine sahip. İnternet üzerinden de müşterilere ara yüzler ve profiller sunan proje, sosyal paylaşım siteleri ile entegre özelliği ile rakipleri arasında öne çıkmakta.

Müşteri memnuniyetini birinci planda tutan firma; çalıştıkları 4 AVM’nin kendilerine katmış olduğu deneyimi ve aktif olarak sahada bulunmalarından dolayı oluşan tecrübeleri ile aynı zamanda, müşterilerine CRM danışmanlığıda sunmakta.

Firmanın CRM Projelerini yürüttüğü firmalar arasında; Ankara Kentpark AVM, İstanbul Pendorya AVM, Bursa Kent Meydanı AVM, İskenderun Primemall AVM gelmekte.

RelatedPost

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.