YKM’den Shopping Fest Çekilişi

Shopping Fest

YKM’den, İSTANBUL SHOPPİNG FEST’de eğlenceli ve avantajlı bir alışveriş deneyimi…

Türkiye’de çok katlı mağazacılığın öncü ismi YKM, 18 Mart – 26 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek İstanbul Shopping Fest ile tüm İstanbul mağazalarında işaretli ürünlerde 2.ürüne yüzde 30 indirim, yine işaretli elektrikli ev aletleri ve selektif parfümlerde %20 indirim imkanı sunuyor. Ayrıca Calvin Klein marka 1 parfüm alana CK BE EDT 100 ml parfüme 89 TL’ye sahip olma ayrıcalığı YKM’lerde sizleri bekliyor.

18 Mart – 26 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek İstanbul Shopping Fest kapsamında YKM mağazalarında, binlerce seçkin markanın yanı sıra, YKM’nin özel markaları Loox, Agenda ve Volt ile gerçek bir alışveriş festivali eğlencesi var.

18 Mart – 26 Nisan tarihleri arasında YKM Kart ile yapılacak alışverişlerde, işaretli tüm giyim, aksesuar, ev dekorasyon ve tekstil ürünlerinde 2.ürüne %30 indirim fırsatından yararlanılacak. Yine işaretli, selektif parfümlerde ve elektrikli ev aletlerinde %20 indirim kampanyası YKM Kart sahiplerini bekliyor. CALVIN KLEIN, DAVIDOFF, JOOP, JILL SANDER ve CHOPARD markalarında geçerli olacak selektif parfüm kampanyası, sadece 18 Mart- 7 Nisan tarihleri arasında uygulanacak.

İstanbul’da Cevahir, Galleria, Meydan, Sapphire, Torium, Forum İstanbul, Gebze Center gibi AVM ve Şişli gibi cadde mağazalarıyla geniş kitleye hitap eden YKM, sadece Shopping Fest’e özel kampanya ve promosyonlu ürünlerle, 40 gün 40 gece alışverişi eğlenceye çevirecek.
İstanbul Shopping Fest ve YKM etkinlikleri www.istanbulshoppingfest.org sitesinden takip edilebilir.

İSTANBUL SHOPPING FEST VİTRİN YARIŞMASI

İstanbul Shopping Fest kapsamında düzenlenecek Vitrin Tasarım Yarışması’nda en güzel vitrini seçenler arasında yapılacak çekiliş sonucunda bir kişi Türkiye’nin ilk ve en büyük temalı konut projesi Bosphorus City’den ev sahibi olacak.

Vitrin Tasarım Yarışması’nda Taksim, Nişantaşı, Bakırköy, Eminönü ve Kadıköy gibi önemli merkezlere “İstanbul” temalı 23 vitrin yerleştirilecek. İstanbul’u bir sanat eserine dönüştürmeyi hedefleyen yarışmaya katılanlar firmalar, vitrinlerini markalarına ait ürünlerle tasarlayacak. Bu sayede İstanbul teması cadde ve sokaklara taşınacak.

İstanbul’u renklendirecek bu vitrinleri kısa mesaj yoluyla oylayanlar arasında yapılacak çekiliş sonucu bir talihli, İstanbul’un 2. Boğaz’ı Bosphorus City’den ev sahibi olacak.

YKM olarak Cevahir Mağazamızla katıldığımız Vitrin Yarışmasında vitrinimizi beğenip YKM’ye destek vermek istediğiniz takdirde Vitrin Numarası, ad, soyad, cep telefonu numarası ve adres bilgileri ile 7273 numaralı hatta SMS mesajı göndermneiz yeterli olacaktır. YKM Cevahir vitrin numarası SF21’dir. Çekiliş sonuçları 3 Mayıs’ta Sinpaş GYO web sitesinde duyurulacak.

Katılım

İstanbul Shopping Fest etkinliği kapsamında İstanbul’da belirlenen lokasyonlara yerleştirilen vitrinlerin tasarımlarını beğenenler; Vitrin Numarası, ad, soyad, cep telefonu numarası ve adres bilgileri ile 7273 numaralı hatta SMS mesajı göndererek oylamaya katılabilecektir.

Çekiliş, 29.04.2011 tarihinde saat 14:00de TSM Levazım Mahallesi Korukent Sitesi D Blok Zemin Kat Levent İstanbul adresinde halka açık şekilde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda, İstanbul ili, Küçükçekmece ilçesi, Atakent Mahallesi, Altınşehir İstanbul Caddesi adresinde Bosphorus Cıty 1. Etap döner kuleden 2/16 Blok Kat 2 Daire 21 yer alan 1 oda 1 salon 70 m2 apartman dairesi hediye edilecektir. Çekiliş sonucu Posta gazetesinde 03.05.2011 tarihinde ilan edilecektir. Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır. Asil talihlilerin son başvuru tarihi 18.05.2011, yedek talihlilerin son başvuru tarihi 02.06.2011dır.18 yaşından küçükler, TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş., Zuma Bilişim ve İletişim Hizmetleri Ltd. Şti. ve Sinpaş GYO A.Ş.çalışanları ve tüzel kişiler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri alamazlar. Bir kişi bir defa katılacaktır. İki veya daha fazla kere mesaj gönderilmesi birden fazla çekiliş hakkı vermeyecektir.Tüm katılımcılara “Kampanyaya katılımınız gerçekleşmiştir. Bir daha katılamazsınız. Tekrar sms göndermeyiniz. ” Şeklinde geri dönüş mesajı iletilecektir. Bu kampanyaya tüm operatör kullanıcıları katılabilir. Kampanyaya katılım, her gsm operatörünün kendi standart tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj Avea için 0,5 TL(kdv , öiv dahil), Vodafone için 0,4 TL(kdv , öiv dahil ) ve Turkcell için 0,5 TL (kdv , öiv dahil) olarak ücretlendirilir. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.