‘Pony Partisi’ 1-2 Ekim’de İstinye Park’ta!

ETKİNLİKLER

Tüm dünyada milyonlarca kız çocuğunun en çok sevdiği markalardan biri olan My Little Pony’nin rengarenk dünyasıyla tanışmak isteyen çocuklar, Ekim ayı boyunca İstanbul, Ankara ve İzmir’deki AVM’lerde buluşacak.

Hasbro Stüdyolarında çekilen ‘My Little Pony Arkadaşlık Sihirlidir’ çizgi filminin Minika ekranlarında yayına başlamasını kutlamak çin düzenlenecek olan ‘Pony Partisi’çocuklara unutamayacakları bir eğlence yaşatacak. Parti boyunca tüm çocuklar My Little Pony’nin sevilen karakterleri Pinkie Pie, Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Fluttershy, Applejack ve Rarity’nin eğlenceli ve masalsı dünyasınıyakından görme şansına sahip olacaklar. Pony Partisi’nde çocuklar çeşitli aktivitelere katılabilecek ve pek çok sürpriz hediyenin sahibi olabilecek. Birbirinden renkli ve sevimli Pony’lerin ve minik dostlarının eğlenceli maceralarınıkonu alan ve her bölümünde çocuklara eğitici bilgiler veren ‘My Little Pony Arkadaşlık Sihirlidir’ çizgi filminin Türkiye’de yayına başlamasını gelin hep beraber kutlayalım!

Pony Partisi’nin ilki 1-2 Ekim 2011 tarihlerinde , saat 11.00’den 19.00’a kadar İstinye Park’ta gerçekleşecek.

Pony Partisi ile ilgili detaylı bilgi ve Pony dünyası ile tanışmak için www.ponydunyasi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hasbro hakkında:

Dünya oyuncak devi Hasbro; 1984 yılından bu yana, Türkiye’de, 7den 70’e herkesi gülümsetmek için çalışıyor. Markalı oyun ve oyuncak sektörünün önde gelenşirketlerinden biri olan Hasbro, ülkemizde Monopoly, Tabu, Jenga, Transformers, Spider-Man, Star Wars, Play-Doh, Playskool, My Little Pony ve Littlest Pet Shop Minişler gibi markalarıyla çok geniş bir tüketici yelpazesine ürünlerini ulaştırıyor.

Hasbro, Türk insanını markalı oyun ve oyuncaklarıyla buluşturmakla kalmıyor, düzenlediği aktiviteler, yarışmalar ve sosyal medya uygulamalarıyla tüm tüketicilerine eğlenceli deneyimler de yaşatıyor. Markalı oyunlardan oyuncaklara, sinema ve Hasbro stüdyolarında yaratılan çizgi filmlerinden televizyon programlarına, lisanslı ürünlerinden video oyunlarına markalarını tüketicilerle buluşturan Hasbro, çeyrek yüzyıldan uzun zamandır Türk insanına eğlencenin kapılarınıaçıyor.

Basın ilişkileri: Aslı Boduroglu / PR Department/ 0532 445 33
67/0216 369 77 33

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.