14 ŞUBAT SEVGİLER GÜNÜNÜN EN ŞANSLI BURCU KOÇLAR…

Avm Haber

Tüm dünyada kutlanan sevgiler günü aşkın ölümsüzleştiği en güzel günlerden biridir. Peki, hangi burçlar bugünde aşkı yakalıyor ya da evlenme teklifi alarak sevgilerini ebedi kılıyor, gezegenler bize ne söylüyor? Merak edilen bu sorular hakkında Astrolog Su Karakuş tüm burçlar için bir analiz hazırladı.

KOÇ: 18 Şubat da aşk döngünüzü canlandıracak bir Dolunay oluşacak. Dolunaylar 5 gün öncesinden etkisini göstermeye başlar. Yalnızsanız aşık olabilir ve 14 Şubat Sevgililer Günü’nü partnerinizle birlikte kutlayabilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa evlenme teklifi alabilirsiniz. Evliyseniz bebek sahibi olacağınızın müjdesini alabilirsiniz. 2011’in 14 Şubatının en şanslı burcusunuz.

BOĞA: Özel günlerde sevdikleriniz mutlu olsun istersiniz. Bu nedenle özel günleri unutmayan nadir insanlardansınız. 14 Şubat sizin açınızdan aşkın ifadesinden daha fazlası demek. 2011’de bu değişmeyecek. Ailenizle, sevdiklerinizle, yakınlarınızla bir arada olmayı tercih edeceksiniz. Partnerinizi ailenizle tanıştırmak için ideal bir gün olabilir. Sırlarınızı açığa çıkarabilirsiniz.

İKİZLER: Ay burcunuzda dolaşırken 14 Şubat size sandığınızdan daha anlamlı gelebilir. Özel günleri red etme eğilimindesiniz. Ancak duygularınızın yükselişine dur diyemeyeceksiniz ve uzaktaki partnerinizi yürekten özleyeceksiniz. Evliyseniz sizin açınızdan değişen bir şey yok. Günü bir gün öncesinde kutlamak, hediyenizi sunmak ve romantik bir akşam geçirmek daha fazla keyif verebilir.

YENGEÇ: Evli Yengeçlerin en şanslı 14 Şubatı işte karşınızda! Venüs evlilik alanınızdan geçerken, partnerinizle birbirinizi anlamanız, romantizmi dorukta yaşamanız ve birbirinize saygıyla, sevgiyle davranmanız mutluluk nedeniniz olur. Bu sırada Plüton’da evlilik alanınızda yol aldığı için partnerinizin sizin için alacağı hediye güçlü görünmenizi sağlayacaktır. Yalnızsanız özel biriyle tanışmak yerine içinizdeki sevgiyi çoğaltmayı ümit etmelisiniz. Bir ilişkiniz varsa evlenme teklifi alacak şanslı burçlardansınız.

ASLAN: Dolunay burcunuzda doğmaya hazırlanırken, Ay duygusallığınızı doruğa çıkartıyor. Sevmeye ve sevildiğinizi bilmeye en çok ihtiyaç duyacağınız bir Sevgililer Günü geçireceksiniz. Partneriniz varsa bu kez egonuzla O’nu ezmeyin, kendinizden uzaklaştırmayın. Evlenme teklifi alabilirsiniz. Yalnızsanız Dolunayın getirisi özeleştiri yapmak olmalı. Böylece bir başkasıyla ortak yaşam kurmanın anlamını çözebilir, kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Dolunay yaşam kalitenizi yükseltmenizi sağlayacak.

BAŞAK: 14 Şubat da Venüs’ün yani sevgi gezegeninin aşk döngünüzden geçmesi yani başınıza aşk tozları serpiştirmesi Tanrının bir hediyesi olmalı. 2011’de Sevgililer Gününde yalnız kalmayacak burçlardan birisiniz. Sevgililer gününde yanı başınızda güvenilir, dürüst ve saygın bir aday bulacağınıza emin olabilirsiniz. Evlenme teklifi alabilirsiniz. Değerlendirin.

TERAZİ: Ay duygularımızın simgesidir. Ve hayaller gezegeni Neptün’le 14 Şubat’a özel bir program yaptılar. Aşk alanınızı etkileyecek bu programın konsepti “ yalnız Terazi kalmasın” olacak! Hayalinizdeki sevgiliye kavuşmak için bundan daha özel bir gün bulamazsınız. Üstelik Neptün’ün Ay Düğümleri ile olumlu açısı bu tanışmanın veya beraberlik kararının kaderinizde olumlu bir etki yapacağını kesinleştiriyor. Hayallerinizin teklifiyle mutlu olabilirsiniz.

AKREP: Aşk alanınızda Uranüs son 7 yılını geçirdi. Mart ayında burç değiştirecek ve sizin bu alandaki eğitiminiz böylece tamamlanmış olacak. 14 Şubat da ne yazık ki Uranüs sert etkiler alıyor. Şimdiye dek yaptığınız hataların sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz. Gerekli değişiklikleri yaptıysanız sorun yok. Bazen ayrılmayı başarmak yeni ve daha iyiye yer açmak demektir. 14 Şubatı yalnız geçirmek istemiyorsanız akılcı, değişken ve zeki davranmalısınız. Belki de yalnız kalmak en iyisi.

YAY: Sevgililer Gününde yöneticiniz Jüpiter aşk alanınızdan geçiş yapıyor. Bu harika bir haber çünkü Jüpiter birden fazla adayın peşinizde olduğunu müjdeleyecek. Başkalarının beğenisini kazanacağınız böyle bir Sevgililer Günü’nü tam 12 yıl sonra görebilirsiniz. Kıymetini bilin ve tadını çıkarın. Öte yandan Ay evlilik alanınızdan geçecek, evliyseniz eşinizin yapacağı duygusal konuşma gözlerinizin dolmasına neden olabilir. İnanmak bir kez daha güven duymanızı sağlayacak. Bekarsanız evlenme teklifi alabilirsiniz.

OĞLAK: 14 Şubat da Venüs burcunuzda yol alacak. Çekiciliğiniz yükseliyor. Etrafınızdakileri adeta büyülüyor olacaksınız. Yalnız kalırsanız bilin ki sizin tercihiniz bu! Aksi durumda pek çok arayanın içinden seçim yapmanız gerekebilir. Buna eski eşinizde dahil olabilir. Plüton karizmatik, çekici ve etkileyici görünmenizi, akılda kalmanızı sağlarken, 14 Şubat’ın en şanslıları arasına dahil olmanıza sebep olacak. Evlenme teklifi alabilir veya yeniden denemek için yalvaran bakışlarla karşılaşabilirsiniz.

KOVA: Yalnızsanız hiç olmadığınız kadar romantik ve hissedeceğiniz 14 Şubat da akşam saatlerinde yeni biriyle tanışma ihtimaliniz var. Uygun aday olduğunu anladığınızda özgürlük aşkıyla koşarak uzaklaşmazsanız harika bir akşam geçirebilirsiniz. Evliyseniz korkuyla değil, eşinizin sevgi gösterisiyle karşılaşacaksınız. Onunla ilişkinizi sorgulamak, iyi yanları yüceltmek için 14 Şubatı fırsat gibi görmelisiniz.

BALIK:14 Şubat da tamda yalnız kaldım derken geceyi yalnız geçirmeyeceğinize emin olabilirsiniz. Ay burç değiştirdiğinde sizin de modunuz değişecek. Bir anda olaylar hızlanırken, kendinizi aşık olmuş veya dostça bir sohbetle rahatlamış bulabilirsiniz. Evliyseniz gecenin ilerleyen saatlerinde canlanarak, eşinizle harika bir gece yaşayabilirsiniz. Unutkanlığınız zirvede olacağı için günü çeşitli yerlere not etmelisiniz.

ASTROLOG SU KARAKUŞ

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.