ADA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’ NDE VOSVOS ŞENLİĞİ BAŞLIYOR!

Avm Haber, Sakarya Alışveriş Merkezleri
ADA Alışveriş Merkezi, tüm ziyaretçilerini 1-3 Nisan tarihleri arasında sergileyeceği 6 adet birbirinden güzel Vosvos otomobil ile keyifli bir nostalji yolculuğuna çıkarmaya hazırlanıyor.

Sakarya’nın ilk alışveriş merkezi ADA Alışveriş Merkezi, her ay düzenlediği etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor. 1-3 Nisan 2011 tarihleri arasında ADAWOS-Sakarya Woswos Grubu üyelerinin katkılarıyla keyifli bir sergi projesine daha ev sahipliği yapacak olan ADA AVM, otomobil dünyasının sevimli modeli Vosvoslar’ı ağırlayacak. 21.529.464’ üncü ve son üretimi 2003 yılında Meksika’ da yapılan ve Almanya Wolfsburg’ daki müzeye gönderilen Vosvoslar, hafta sonuna renk katmak için şimdi ADA Alışveriş Merkezi’ nde!


Kafer, Kabutomushi ya da Beetle! 50 den fazla dilde “Vosvos”, 50 den fazla ülkede eğlence!

İlk seri üretimin yapıldığı 1939 yılından, bugüne 72 yıllık geçmişiyle otomobil dünyasında renkli ve önemli bir yere sahip olan Vosvoslar; 3 gün süreyle alışveriş merkezinin zemin kat katında, ADAWOS grubunun fotoğrafları ile birlikte sergilenecek. Sizler de 1967-1997 yılları arasında üretilmiş; rengarenk 6 adet Vosvos ile geçmişe neşeli bir yolculuk yapmak fırsatını ADA AVM’de yakalayabilir, bu keyfe ortak olabilirsiniz.

Sakarya’ da 3. Yılını geride bırakan ADA Alışveriş Merkezi fark yaratan, keyif dolu etkinlikleri ile Sakaryalılar’ ın hayatına mutluluk getirmeye devam edecek.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.