ADA AVM PLAYGARDEN’DA ÇOCUKLAR ÇOK MUTLU!

Avm Haber, Sakarya Alışveriş Merkezleri

Sakarya’ nın gözde alışveriş ve yaşam merkezi ADA AVM, çocuk oyun alanını Playgarden ile genişletiyor, çocukların oyun keyfi katlanarak büyüyor!

Çocuklara verdiği değeri yaptığı aktiviteler ve düzenlediği kampanyalarla her zaman gösteren, kentin alışveriş keşfi Ada Alışveriş Merkezi’nde çocukları şimdi de birbirinden eğlenceli oyuncakları ile Playgarden oyun alanı bekliyor!

320 metrekarelik yeni yerinde hizmete açılan Playgarden, Ada Alışveriş Merkezi’nin birinci katında 3-8 yaş arasındaki çocuklar için 4 personeli ile hizmet veriyor. Top havuzları, 2 adet oyun evi, bowling ve puzzle alanları ile, kaydırak ve salıncakların da yer aldığı rengarenk Playgarden’da ayrıca çocuk gelişimi uzmanı görevliler, oyun alanına gelen miniklerle beraber boyama atölyesi de yapıyorlar. Sakaryalı miniklerin gözdesi olmaya aday Playgarden’de; anne ve babalar için çocuklarını oynarken gözlemleyebilecekleri ve dinlenebilecekleri alanlar da oluşturulmuş.

Oyun alanı içerisinde kullanılan tüm materyallerin kaliteli malzemelerden üretildiğini belirten Playgarden yetkilileri; tüm Sakaryalı çocukları Playgarden’da özgürce eğlenmeye ve çocuk olmanın keyfini tekrar yaşamaya davet ettiklerini de sözlerine eklediler.

Sakarya’da 3. yılını geride bırakan Ada Alışveriş Merkezi, lider markalar ile büyümeye ve Sakaryalı ailelere keyifli yaşam alanları sunmaya devam edecek.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.