Anonim İle Boğazda İftar Saati!

Anasayfa Manşet, İSTANBUL, Yeme İçme

Kuruçeşme’de, iki köprünün ortasında en özel noktada hayat bulan yenilikçi ‘Türk bistro ve tatlı’ konseptini misafirlerin beğenisine sunan Anonim, Ramazan ayı için her güne özel farklı iftar menü seçenekleri hazırladı.
Ramazan ayı, tüm bereketini ve coşkusunu şehrin sokaklarına yayarken, zengin ve leziz iftar sofraları Anonim misafirleri ile buluşuyor. Tolga Atalay danışmanlığında, Türk mutfağına özgü lezzetleri ‘Türk Bistro ve tatlı’ anlayışıyla bir arada sunan Anonim, Ramazan ayı boyunca ferah ve huzurlu bir ortamda iftar yapmak isteyenler için açık ve kapalı alanlarını misafirleri ile buluşturuyor.
28 Haziran itibariyle sunulacak her güne özel iftar menüsünde, iftariyeliklerden çorbalara, zeytinyağlı çeşitlerinden salatalara, hamur işlerinden et yemeklerine birçok geleneksel Türk lezzeti yer alıyor.
Birbirinden lezzetli iftar menülerini ve doğayla bütünleşen atmosferini, boğazın muhteşem manzarası eşliğinde sunan Anonim’de sevdiklerinizle birlikte iftar akşamı yaşamanın tadına varacaksınız…
Adres: Muallim Naci Cad. No: 93/1 Kuruçeşme

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.