Asgold Coronet’ten Tektaş pırlanta inanılmaz fiyata!

KAMPANYA
Asgold Coronet’ten 0.80 karat efektli tektaş pırlanta yüzük sevgililer için inanılmaz fiyata!
Sevgililer Günü’nde sevdiği kadını mutlu etmeyi kim istemez! Hem de en büyüleyici hediyeyi en makul fiyata satın alarak…

Özel günlerin en gözde markası Asgold Coronet’in bu çok özel günde, göz alıcı ve değerini kaybetmeyen bir hediye vermek isteyenler için hazırladığı eşsiz kolye ve yüzük tasarımları, cazip fiyatları ile her kadını mutlu edecek.

Asgold Coronet ile tırnaksız ve yükseltilmiş merkez tekniği ile işlenen pırlantalar, yüksek karat efekti veren bir mucizeye dönüşüyor; mükemmeli yakalayan taşlarıyla berraklığı rengi ve karatta yarattığı sihirle ulaşılmaz yine ulaşılabilir oluyor.

Muadili pırlanta bir ürünü çok daha yüksek fiyata alırken bu görünümü veren 0.80 karat tektaş efektli pırlanta Asgold Coronet yüzüğe 1-29 Şubat 2012 tarihleri arasında 1.980 TL’ye, 0.60 karat tektaş efektli pırlanta Asgold Coronet kolyeye, 1.390 TL’ye sahip olabilirsiniz. (Muadili 0.80 karat tektaş pırlanta yüzük 14 bin TL, 0.60 karat tektaş pırlanta kolyenin fiyatı ise 7.990 TL)

Asgold Coronet’tin eşsiz tasarımları ile buluşmak için Atasay mağazaları ve Asgold satış noktalarından birine uğramanız yeterli

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.