Autopia Otomobil AVM

Avrupa Yakası Alışveriş Merkezleri

Avrupa’nın en büyük, Türkiye’nin ilk otomobil alışveriş merkezi Autopia, sizi 365 gün devam eden bir otomobil fuarına davet ediyor. Autopia, birinci ve ikinci el otomobil galerileriyle her zevke ve bütçeye uygun otomobil seçeneklerini bir arada sunuyor. Üstelik ziyaretçiler isterlerse alışveriş merkezindeki tüm galerilere araçları ile kolayca ulaşabiliyorlar.

Türkiye’de bir ilk olan, alışveriş merkezinin üstünde bulunan test sürüş pistinde almak istedikleri aracı anında deneyebiliyorlar.Autopia, gerçekleştirdikleri projelerle inşaat sektörünün önde gelen grupları arasında yer alan Gül İnşaat ve Keleşoğlu İnşaat’ın ortaklığıyla inşa ediliyor. Otomotiv sektöründe devrim yaratan Autopia’yı yılda 6.000.000 kişinin ziyaret etmesi bekleniyor..

Autopia’nın yaşam alanları ve otoparkı, otomobilseverlerin yanında ailelerin de rahat bir şekilde ziyaret edebilmeleri için tasarlandı. Yetkili otomobil servisleri, sigorta, araç alım-satım şirketleri ve bankalar, tüm işlemlerin hızlı ve kolayca yapılmasına olanak sağlıyor. Müzayede salonundaki açık artırmalarda her model otomobil çok özel koşullarla satın alınabiliyor..

Autopia’nın içinde bulunan otomobil yedek parça, aksesuar ve tuning mağazalarında otomobille ilgili her şeyi bulmak mümkün. Klasik, antika otomobiller, özel otomobil sergileri ve koleksiyonlarının yanında motosiklet, bisiklet, deniz araçları, akülü araçlar ve maket uçaklarla Autopia, hareket eden her şeyin içinde olduğu büyülü bir dünya…

Autopia İletişim Bilgileri
Adres: Kıraç Namık Kemal Mah. Adnan Kahveci Bulvarı No: 1 34513 – Esenyurt / İSTANBUL
Telefon: 0 (212) 853 33 13 0 (212) 853 33 35
Faks: 0212 853 49 38
E-Posta: info@autopia.com.tr

Autopia Reklam Filmi

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.