Belediyeler Anatolium AVM’de yarıştı

Avm Haber
2. Geleneksel Belediyeler Arası Bowling Turnuvası Anatolium Rainbowl Bowling’te düzenlendi.
2. Geleneksel Belediyeler Arası Bowling Turnuvası muhteşem bir geceyle Anatolium Rainbowl Bowling’te düzenlendi. Geçtiğimiz hafta ikincisi düzenlenen turnuvada, Büyükşehir Belediyesi, Nilüfer Belediyesi, Yıldırım Belediyesi, Mudanya Belediyesi, Osmangazi Belediyesi’nin oluşturdukları takımlar arasında kıyasıya rekabet yaşandı.
Gecede En Yüksek Skorer Bay ünvanını 393 puan ile Nahit Akpınar alırken ödülü Mudanya Belediyesi Özel Kalem Müdürü Alp Özaydınlı tarafından verildi. En yüksek Skorer Bayan ünvanına 290 puan ile erişen Ayşe Yazıcı’nın ödülünü ise Büyükşehir Belediyesi’nden Sami Akbaba takdim etti.

1065 puanla 3. olan Osmangazi Belediyesi 1 Takımı’nın ödülleri Osmangazi Belediyesi İnsan Kaynakları Eğitim Müdürü Süleyman Ertürk tarafından verildi. 1288 puanla 2. olan Nilüfer Belediyesi 1 Takımının ödülünü ise Yıldırım Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Elmas takdim etti. 1500 puanla 1. olan Nilüfer Belediyesi 2 Takımı, ödülünü aynı zamanda takımda da yer alan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in elinden aldı.

Turnuvaya katılan tüm takımlar ödül töreninin ardından gerçekleştirilen kokteylde hep birlikte keyifli dakikalar yaşadılar.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.