“Ben Yaptım Sen de Yapabilirsin” Projesine Zafer Plaza Desteği

Avm Haber
Zafer Plaza AVM, Ada Creative Ajans Başkanı Serap Kaya ile Empati PR Başkanı Rezzan Pişkin’ in birlikte KAÇUV (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı) yararına organize ettiği iş kadınlarının yaşam ve başarı öyküsünden oluşan “BEN YAPTIM SEN DE YAPABİLİRSİN” Projesinin resim sergisine ev sahipliği yaptı

.
Zafer Plaza

Başarılı iş kadınlarının yaşam ve başarı öyküsünün yer aldığı, KAÇUV (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı) yararına düzenlenen projenin resim sergisi Zafer Plaza Aktivite Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Türkiye’nin her yerinden iş kadını, siyasetçi, sanatçı ve yazar kadınların cesaretlendirici, sorgulayıcı ve başarılı hikayeleri bir kitapta toplandı ve satışa sunuldu. Kitapta yer alan kadınların konsept fotoğraflarının yer aldığı sergi Zafer Plaza AVM’de açıldı. Kitap satışı, fotoğraf sergisi, gala yemeği ve projenin sponsorlarından elde edilen tüm gelir KAÇUV’a (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı) bağışlanacak.

“Ben Yaptım Sen de Yapabilirsin” projesinde yer alan kadınların fotoğraf sergisi Zafer Plaza Aktivite Merkezi’nde açıldı. Kitapta hikayeleri anlatılan birçok kadının çekilmiş fotoğrafları, davetliler tarafından oldukça beğenildi. Fotoğraflar arasında Yıldız Kenter, Emine Örnek, Betül Mardin, Leyla Alaton, Bennu Gerede, Sümerolog Muazzez İlmiye Çığ, Pınar Türenç, Sena Kaleli ve Türkiye’nin ilk kadın savaş muhabiri ki şu an Birleşmiş Milletler için çalışıyor Bikem Ekberzade gibi isimler bulunuyor.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.