Bonnyfood’tan cazip iş imkanı

Avm Haber

İnternet üzerinden hediye göndermede önemli bir boşluğu dolduran, çikolata kaplı meyve, marshmallow, kek, kurabiye ve kestane ile oluşturduğu çiçeklerle yeni bir sektör yaratan Bonnyfood Lezzet Çiçekleri, girişimcilere BonnyKiosk Konsepti ile yeni fırsatlar sunuyor. Kendilerine, eşlerine ve sevdiklerine iş imkânı yaratmak isteyenler, 20 bin TL sermaye ile ayda 4 bin TL kazanabilirler.

Bonnyfood Lezzet Çiçekleri, yarattığı BonnyKiosk konsepti ile başarı ve tecrübesini perakende alanındaki girişimcilerle paylaşıyor. Bonnyfood Lezzet Çiçekleri, franchise vererek yurt içindeki yapılanmasını hızlı bir şekilde sürdürürken, yeni oluşturulan 5 metrekarelik BonnyKiosk’lar aracılığıyla kendi işinin sahibi olmak isteyen, ancak yeterli sermayesi olmayanlara da çok cazip fırsatlar sunuyor. Düşük yatırım sermayesi ile kısa vadede kazanç elde etmek isteyen girişimciler için her türlü desteği veren Bonnyfood Lezzet Çiçekleri, 20 bin TL’lik bir yatırımla, ayda ortalama 4 bin TL kazanma imkanı sağlıyor. Bu sistemle “BonnyKiosk” kavramını geliştiren Bonnyfood Lezzet Çiçekleri, kiosk temini, hedef açılış noktası verimlilik değerlendirilmesi, ürün temini, sürekli operasyonel destek, ulusal düzeyde tanıtım ve PR desteği, banka kredisi desteği, portföy yönetimi ve birden fazla BonnyKiosk alabilme imkanları gibi özgün avantajlar da sağlıyor.

BonnyKiosk bayisi olmak isteyenlere her türlü desteği vereceklerini belirten Bonnyfood A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Kekeç, AVM’ler, işlek caddeler üzerindeki kurulu işletmeler, gazete büfeleri ve çiçekçilerin BonnyKiosk’lar için en ideal noktalar olduğunu söyledi. Kekeç, oluşturdukları “Yenilebilir Lezzetli Hediye Kültürü” ile dileyenlerin bir adet, isteyenlerin de aranjman halinde lezzet çiçeklerinden satın alabilecekleri BonnyKiosk’ların, 2011 yılının en cazip yatırım fırsatı olacağını belirtti.

İş ortaklarının peşinatları yok ise anlaşmalı bankalardan çok cazip kredi imkanları da sağladıklarını belirten Kekeç, “Girişimcilerimiz BonnyKiosk’un bulunduğu alana ve alanın aktifliğine göre bu işle ayda 4 bin TL – 10 bin TL arası net kâr elde edebilirler. Bizler her türlü desteği kendilerine verdiğimiz için onlara sadece ürünleri satmak ve kendi işlerini yönetmek kalıyor. Kurulu bir işi olanlar, eşleri ve tüm sevdikleri için sürekli gelir elde etmek isteyen yeni girişimciler BonnyKiosk alıp işletme sahibi olabilirler” dedi.

Bonnyfood Diyor Ki :

Bonny güzel, sağlıklı, iyi, hoş demek.
 
İdealimiz; food yani yenebilir ürünlerimizi, bonny yani keyifli ve görsel bir şekilde sizlere sunmak.

Bonnyfood olarak sevdiklerinize hediye olarak göndermek isteyebileceğiniz lezzetli çiçekler üretiyoruz. Kek Çiçekleri, Çikolatalı Meyve Çiçekleri, Kurabiye Çiçekleri, Çikolata Şeker Çiçekleri ve Çikolata süslü Çilek Çiçekleri gibi leziz ürünleri dostlarınıza, iş arkadaşlarınıza, ailenize ve tüm sevdiklerinize hoş ve farklı hediyeler olarak gönderebilir; hem akılda hem de ağızda değişik tatlar bırakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.