Carousel Çekiliş

CARO CARD İLE CHERY OTOMOBİL KAMPANYASI BAŞLIYOR

Çekiliş ve Hediye
Caro Card ile Chery Otomobil Kazanma Şansınız artıyor!
Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi Kasım ayında çıkartacağı müşteri sadakat kartı CARO ile CHERY Otomobil kampanyasını da başlatmış oluyor. 1 Kasım 2011’de başlayacak olan Kampanya; 31 Aralık 2011 tarihine kadar devam edecek. Kampanya’ya Caro Card sahipleri toplam da yapacakları 50 TL’lik alışveriş ve katları ile katılacak olup, her 50 TL’lik alışveriş müşteriye yeni bir çekiliş hakkı kazandırmış olacak.

Her 2 ayda bir kampanya içeriğini değiştirerek devam edecek olan Carousel Alışveriş Merkezi, müşterlerine Caro Card ile şans dağıtmaya devam ediyor. Her yıl heyecanla beklenen büyük kampanyalarıyla zirvede olan Carousel, CARO CARD İle 3 adet CHERY, Niche LUSSO 2.0, Chance LUSSO 2.0, Tiggo 3 LUSSO modelleriyle, şanslı talihlileri yeni model otomobil sahibi yapacak.

Carousel müşterileri Kasım ayı itibarıyla yaptıkları harcamalar karşılığında sahip olacakları bu kart ile yapılan tüm alışverişlerde puan ve birbirinden özel hediyeleri kazanma şansını yakalayacaklardır. Müşteriler, kazandıkları puanları, sisteme dahil olan mağazalardan farklı seçenekler ile kullanabilecekler, özel günlerdeki etkinlik, konser, imza günü ve kampanyaları ilk öğrenerek alışverişi cazip kılan olanaklardan yararlanacaklardır.

Carousel Çekiliş

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.